An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: Jan 19, 2002
# | Person | Award | Date |
1 |
Lindis de Aquisgranno
(Terra Pomaria)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
2 |
Sadb ingen Thuathail
(Borealis)
|
Red Oak
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
3 |
William Bennet
(Montengarde)
|
Red Oak
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
4 |
Whistler McEwan
(Montengarde)
|
Red Oak
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
5 |
Askell Sigurdsson
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
6 |
Gerrick the Norman
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
7 |
Kathryn Inghean Maunaigh
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
8 |
Thomasina of the Weasels
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
9 |
Stanton MacLlyr
(Stromgard)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
10 |
Sabina MacLlyr
(Stromgard)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
11 |
Ursa Kloviskeggr
(Stromgard)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
12 |
Thorwulf Bjornson
(Fjordland)
|
Landed Baron/Baroness
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
13 |
Laurin of Rosewood
(Druim Doineann)
|
Award of Arms
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
14 |
Gunnar Hammundarson
(Stromgard)
|
Jambe de Lion
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
15 |
Judita bat Ephraim Micas
(Stromgard)
|
Goutte de Sang
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
16 |
Wulfwyn the Silent
(Fjordland)
|
Landed Baron/Baroness
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
17 |
Xenos Makellares
(Wyewood)
|
Crimson Star
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
18 |
Eirika mjöksiglanda
(Seagirt)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
19 |
Ogedei Bahadur
(Montengarde)
|
Gilded Griffin
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
20 |
Tomyris di Cavallino
(Madrone)
|
Golden Flame
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
21 |
Myghchaell Loughlin
(Sigelhundas)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
22 |
Whistler McEwan
(Montengarde)
|
Golden Flame
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
23 |
Gemma Delaroche
(Danescombe)
|
Golden Flame
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
24 |
Cyriac of Kent
(Vinjar)
|
Princess' Guard
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
25 |
Tomyris di Cavallino
(Madrone)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
26 |
Abbess Anastasia
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
27 |
Whistler McEwan
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
28 |
Keegan Dunvagen
(Borealis)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
29 |
Kathryn Inghean Maunaigh
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
30 |
Aróc ingen Cormaic
(Hartwood)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
31 |
Adela Laday
(Borealis)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
32 |
Finn O'Neill
(Vinjar)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
33 |
Ogedei Bahadur
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
34 |
Angar Ninefingers
(Borealis)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
35 |
Murchad mac Artgal
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
36 |
Vik Vikingsson
(Borealis)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
37 |
Valeria Hanzen
(Borealis)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
38 |
Tatiana the Outspoken
(Cold Keep)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
39 |
Bushra al Jazerii el Nahr
(Montengarde)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
40 |
Laurin of Rosewood
(Druim Doineann)
|
Bell & Chain
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
41 |
Achaxe Ek Auchatae
(Stromgard)
|
Golden Torc
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
42 |
Asney Grimolfrsdotter
(Sigelhundas)
|
Princess' Knott
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
43 |
Attia Prima
(Three Mountains)
|
Golden Torc
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|
44 |
Morris Kendrick
(Bitter End)
|
Letter of Marque
|
Jan 19, 2002 (AS XXXVI)
|