An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: Jun 5, 2004
# | Person | Award | Date |
1 |
Mariette Devienne
(Dragon's Laire)
|
Bumblebee
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
2 |
Diane Taber
(Dragon's Laire)
|
Snapdragon
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
3 |
Catarina de Liguria
(Druim Doineann)
|
Dolphin
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
4 |
Duncan McKai
(Three Mountains)
|
Archery Defender
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
5 |
Sarah Oakenroad
(Wastekeep)
|
Boffer Champion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
6 |
Abd al-Eren
(Dragon's Mist)
|
Rapier Defender
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
7 |
Annys Bradwardyn
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
8 |
Cormac MacAenghusa
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
9 |
Devorah Wyrmsbane
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
10 |
Kalirja
(Borealis)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
11 |
Mainsbridge
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
12 |
Myrrhineh Chey de Roma
(Montengarde)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
13 |
Nsharra Valgardsdottir
(Borealis)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
14 |
Lucrezia da Carrara
(Druim Doineann)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
15 |
Vik Vikingsson
(Borealis)
|
Tanist / (ban-) Tanist(a)
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
16 |
Ermenrich Guotmann
(Dragon's Laire)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
17 |
Sonja du Boiis
(Druim Doineann)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
18 |
Ulrich von Sage
(Druim Doineann)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
19 |
Volund Ingennam
(Aquaterra)
|
Award of Arms
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
20 |
Caitilin ingen ui Dalaig
(Montengarde)
|
Goutte de Sang
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
21 |
Raoul Delaroche
(Myrgan Wood)
|
Goutte de Sang
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
22 |
Merewyn of York
(Fjordland)
|
Goutte de Sang
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
23 |
Inga in hraustliga
(Borealis)
|
Tanist / (ban-) Tanist(a)
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
24 |
Hero the Responsible
(Montengarde)
|
Jambe de Lion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
25 |
Varrus Lupus
(Montengarde)
|
Jambe de Lion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
26 |
Michael Seamus O'Byrne
(Montengarde)
|
Laurel
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
27 |
Malabar Membro Spaccata
(Montengarde)
|
Landed Baron/Baroness
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
28 |
Hero the Responsible
(Montengarde)
|
Landed Baron/Baroness
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
29 |
Michael of Caerleon
(Aquaterra)
|
Forget-me-not
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
30 |
Skeggi Nyewcombe
(Wastekeep)
|
Armored Champion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
31 |
Gregorio Cristovalez de la Vega
(Dragon's Mist)
|
Rapier Champion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
32 |
Thorvald Grimsson
(Montengarde)
|
King's Favor
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
33 |
Anne Brynley
(Dragon's Laire)
|
Leaf of Merit
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
34 |
Oliver Tarney
(Dragon's Laire)
|
Leaf of Merit
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
35 |
Khalil Subhi
(Corvaria)
|
Grail of the Summits - Service
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
36 |
Wernar Ivarson
(Borealis)
|
Silver Griffin
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
37 |
Tatiana the Outspoken
(Cold Keep)
|
Silver Griffin
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
38 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Blasted Tree
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
39 |
Katrina of Akornebir
(Akornebir)
|
Blasted Tree
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
40 |
Richard Thomas
(Dragon's Laire)
|
Dragon's Flame
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
41 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
Armored Champion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
42 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Rapier Champion
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
43 |
Arion the Wanderer
(Dragon's Laire)
|
Snapdragon
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
44 |
Joya Cedreholt
(Bear Wood)
|
Snapdragon
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
45 |
Rafný Garansdottir
(Adiantum)
|
A&S Defender
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
46 |
Francesca Testarossa de' Martini
(Dragon's Mist)
|
Dragon's Scale
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
47 |
Disa Beadsdottir
(Dragon's Mist)
|
Dragon's Scale
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
48 |
Eleric Hvittannsonn
(Stromgard)
|
Armored Defender
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
49 |
Gemma Delaroche
(Danescombe)
|
King's Favor
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
50 |
Raymond von dem Löwengrab
(Aquaterra)
|
Corolla Vitae
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
51 |
Harold Devin of Waltham
(Lions Gate)
|
Baroness' Inspiration in Science
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|
52 |
Randwulf de la Terre d'Ete
(Tymberhavene)
|
Signum Reginae
|
Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
|