An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: Apr 28, 2018
# | Person | Award | Date |
1 |
Elianna Ulfsdottir of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Architecture - Division 1
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
2 |
Elianna Ulfsdottir of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Music - Division 1
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
3 |
Elianna Ulfsdottir of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Thrown Weapons - Division 1
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
4 |
Genevieve Choue
(Terra Pomaria)
|
Bengalguard
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
5 |
Ethan Ulfson of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Agriculture - Division 2
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
6 |
Ethan Ulfson of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Architecture - Division 2
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
7 |
Ethan Ulfson of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
YAFA - Siege Weaponry - Division 1
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
8 |
Luther Gütman
(Terra Pomaria)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
9 |
Nakkan Kanavati
(Tymberhavene)
|
Goutte de Sang
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
10 |
Kaisa Isaaksdotter
(Three Mountains)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
11 |
Elianna Ulfsdottir of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
Leo Minor
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
12 |
Vesta Antonia Aurelia
(Glyn Dwfn)
|
Carp
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
13 |
Stefan de Kilpatrick
(Terra Pomaria)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
14 |
Iurii Victorev Belogorski
(Glyn Dwfn)
|
Goutte de Sang
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
15 |
Milisandia filia Willelmi Filii Roberti
(Glyn Dwfn)
|
Jambe de Lion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
16 |
Ulf Bjornsson
(Dragon's Mist)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
17 |
Kadin in Storrada
(Coeur du Val)
|
Goutte de Sang
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
18 |
Yrmegard de Groet
(Tymberhavene)
|
Goutte de Sang
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
19 |
Cillian Fitzwilliam
(Terra Pomaria)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
20 |
Alexander Forester
(Tymberhavene)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
21 |
Catriona Douglas
(Three Mountains)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
22 |
Aislynn Haldana Cadell
(Coeur du Val)
|
Jambe de Lion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
23 |
Genevieve DeMarais
(Thornwold)
|
Jambe de Lion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
24 |
Katherine of Thornwold
(Thornwold)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
25 |
Hawise le Wollemongere
(Seagirt)
|
Bountiful Hand
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
26 |
Maminka the Bohemian
(Fjordland)
|
Bountiful Hand
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
27 |
Katherine DeVere
(Ramsgaard)
|
Bountiful Hand
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
28 |
Argolia Ragnvaldsdtr
(Fjordland)
|
Goutte de Sang
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
29 |
Ursula von Freiburg
(Thornwold)
|
Jambe de Lion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
30 |
Sebastian Solinae
(Fjordland)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
31 |
Aine inghean ui Chonchobhair
(Lions Gate)
|
Pelican
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
32 |
Liam of Danescombe
(Danescombe)
|
Silver Sparkes
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
33 |
Tora di Lucio
(Krakafjord)
|
Silver Pillar
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
34 |
Friedrich Von Waldeck
(Krakafjord)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
35 |
Raeya of Danescombe
(Danescombe)
|
Silver Sparkes
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
36 |
Statler Reed
(Danescombe)
|
Silver Pillar
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
37 |
Kenna Graham
(Krakafjord)
|
Silver Pillar
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
38 |
Herleva von Münster
(Krakafjord)
|
Award of Arms
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
39 |
Lindis de Aquisgranno
(Terra Pomaria)
|
Bengalguard
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
40 |
Anna Elizabeth von Engelberg
(Terra Pomaria)
|
Bengalguard
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
41 |
Myvanwy verch Robert
(Mountain Edge)
|
Friend of the Summits
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
42 |
Katrine de Saint Brieuc
(Three Mountains)
|
Grail of the Summits - A&S
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
43 |
Alyna Trewpeny
(Terra Pomaria)
|
Grail of the Summits - A&S
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
44 |
Kenji Morikawa Katashige
(Terra Pomaria)
|
Grail of the Summits - Martial
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
45 |
Magdelena von Freiberg
(Terra Pomaria)
|
Grail of the Summits - Service
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
46 |
Urslie Thana Akeldama
(Terra Pomaria)
|
Grail of the Summits - Service
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
47 |
Christmas Caryl
(Terra Pomaria)
|
Grail of the Summits - Service
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
48 |
Keziah Murdock
(Summits)
|
Grail of the Summits - Service
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
49 |
Philippe Devereux
(Summits)
|
Silver Barberry
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
50 |
Cedric Jameson
(Blatha An Oir)
|
Silver Otter
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
51 |
Elianna Ulfsdottir of Wolfstone
(Terra Pomaria)
|
Silver Otter
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
52 |
Braennan the Misguided
(Terra Pomaria)
|
Bardic Champion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
53 |
Dublin O'Guinn Silverwolf
(Terra Pomaria)
|
Heart of Saint William
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
54 |
Margarent the Crone
(Terra Pomaria)
|
Silver Apple
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
55 |
Rafael Ramirez Rodrigues
(Terra Pomaria)
|
Silver Apple
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
56 |
Duncan McKai
(Three Mountains)
|
Silver Apple
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
57 |
Alail Horsefriend
(Terra Pomaria)
|
Gime Stone - Emerald
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
58 |
Alail Horsefriend
(Terra Pomaria)
|
Gime Stone - Ruby
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
59 |
Nest verch Alan
(Coeur du Val)
|
Iris of Saint Elizabeth
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
60 |
Magdelena von Freiberg
(Terra Pomaria)
|
Blue Pearl
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
61 |
Máire nic Shiobhán
(Blatha An Oir)
|
Baroness' Favor
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
62 |
Máire nic Shiobhán
(Blatha An Oir)
|
Bardic Champion
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
63 |
Miyoshi no Murasaki
(Blatha An Oir)
|
Golden Blossom
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|
64 |
Weylyn of Sotwyld
(Blatha An Oir)
|
Golden Blossom
|
Apr 28, 2018 (AS LII)
|