An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: Sep 9, 2023
# | Person | Award | Date |
1 |
Ceawlin Silvertongue
(Wealdsmere)
|
Golden Osprey
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
2 |
Janusch Radovan Vladescu
(Silverhart)
|
Baroness' Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
3 |
Jorundr Skogarnef
(Pendale)
|
Baroness' Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
4 |
Sigrid in Vinlenska
(Wealdsmere)
|
Courtier
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
5 |
Conrad Firestone
(Pendale)
|
Baroness' Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
6 |
Conrad Firestone
(Pendale)
|
Baron's Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
7 |
Will Fletcher
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
8 |
Jannet Fletcher
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
9 |
Raven Morganstern
(Wealdsmere)
|
Courtier
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
10 |
Eduardo Francesco Maria Lucrezia
(Summits)
|
Silver Sleeve
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
11 |
Mergret Dyer
(Mountain Edge)
|
Award of Arms
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
12 |
Esja Kittlinger
(Summits)
|
Award of Arms
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
13 |
Amalric Blackhart
(Mountain Edge)
|
Grail of the Summits - Martial
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
14 |
Oswyne Walston
(An Tir)
|
A&S Defender
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
15 |
Don the Archer
(Summits)
|
Archery Defender
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
16 |
Tam mac Grimm
(Three Mountains)
|
Equestrian Defender
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
17 |
Luther Gütman
(Terra Pomaria)
|
Thrown Weapons Defender
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
18 |
Ayla Thomas Roth
(Terra Pomaria)
|
Throne's Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
19 |
Dietrich von Katzenburg
(Wyewood)
|
La Compaignie de la Forche
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
20 |
Margaret Palmer
(Wyewood)
|
Baroness' Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
21 |
Torgrim Rafnsson
(Wyewood)
|
La Compaignie de la Forche
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
22 |
Constantine Trewpeny
(Wyewood)
|
Armored Champion
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
23 |
Spike Zoetaert
(Madrone)
|
Baroness' Favor
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
24 |
Jacques Luis de Normandie
(Dragon's Laire)
|
Rapier Champion
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
25 |
Evrard de Valogne
(Wyewood)
|
Archery Champion
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
26 |
Stephen the Sinister
(Dragon's Laire)
|
La Compaignie de la Forche
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
27 |
Biorn biarnylr Atlason
(Aquaterra)
|
La Compaignie de la Forche
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
28 |
Nathanael Lekarev
(Madrone)
|
Thrown Weapons Champion
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
29 |
Dejah of Wyewood
(Wyewood)
|
La Compaignie de la Forche
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
30 |
Boreaus Luchase
(Wyewood)
|
La Compaignie du Couteau
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
31 |
Dearbháil ingean uí Dhonnchaidh
(Wyewood)
|
Wye Knot
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
32 |
Marscal Stallari
(Aquaterra)
|
Silver Dolphin
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
33 |
Tabitta Longtail
(Aquaterra)
|
Silver Dolphin
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|
34 |
Nissa Idunn
(Aquaterra)
|
Silver Dolphin
|
Sep 9, 2023 (AS LVIII)
|