An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: May 13, 2023
# | Person | Award | Date |
1 |
Elspeth Sifsdottr
(Summits)
|
Grail of the Summits - Service
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
2 |
Ethan Dille
(Glyn Dwfn)
|
Award of Arms
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
3 |
Ivan Shield Bane
(Glyn Dwfn)
|
White Gryphon
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
4 |
Ivan Shield Bane
(Glyn Dwfn)
|
Throne's Favor
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
5 |
Gaius Felix Aurelianus
(Glyn Dwfn)
|
Grail of the Summits - Martial
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
6 |
Séamus Ó Céatfhadha
(Tymberhavene)
|
Throne's Favor
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
7 |
Erin Scott
(Glyn Dwfn)
|
Grail of the Summits - Service
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
8 |
Ailin Alasdair
(Southmarch)
|
Throne's Favor
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
9 |
Hannah Story Teller
(West)
|
Friend of the Summits
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
10 |
Tryggr Tyresson
(Corvaria)
|
Gryphon's Paw
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
11 |
Temperance Trewelove
(Corvaria)
|
Gryphon's Paw
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
12 |
John Purchase
(Glyn Dwfn)
|
Grail of the Summits - A&S
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
13 |
Ainsley Emrick
(Glyn Dwfn)
|
Astrolabe of Saint Brendan
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
14 |
Ainsley Emrick
(Glyn Dwfn)
|
Bezant
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
15 |
Leonardus Czypsser
(Southmarch)
|
Armored Champion
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
16 |
Brandubh de Santini
(Briaroak)
|
Argent Helm
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
17 |
Martyn Ashton
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
18 |
Lucy Rose Falconer
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
19 |
Aoibheall an Sionnach
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
20 |
Iuliana constantaneuea
(Myrtleholt)
|
Archery Champion
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
21 |
Lorenzo di Leone Salvini
(Glyn Dwfn)
|
Green Arrows
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
22 |
Taran Dæstingr
(Glyn Dwfn)
|
Annulet
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
23 |
Iurii Victorev Belogorski
(Glyn Dwfn)
|
Annulet
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
24 |
Feradach mac Tralin mec Domongairt
(Glyn Dwfn)
|
Annulet
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
25 |
Gaius Felix Aurelianus
(Glyn Dwfn)
|
Gules Comet
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
26 |
Robbin Bowring
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
27 |
Cú O'Connor
(Glyn Dwfn)
|
Cut and Thrust Champion
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
28 |
Ian Campbell
(Summits)
|
Sable Buckler
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
29 |
Fang Lian
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
30 |
Erin Scott
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
31 |
Cattelin Cordoba
(Glyn Dwfn)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
32 |
Melisande de Frayne
(Glyn Dwfn)
|
Annulet
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
33 |
Jean-Christophe Fazoli
(Summits)
|
Head of Cattle
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
34 |
Erin Scott
(Glyn Dwfn)
|
Stella Azzurra
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|
35 |
Vesta Antonia Aurelia
(Glyn Dwfn)
|
Pantheon
|
May 13, 2023 (AS LVIII)
|