An Tir Order of Precedence
Find Person by first letter of name
'
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Æ
Þ
Awards given on: Nov 19, 2011
# | Person | Award | Date |
1 |
Angharad Bengrych
(Saint Bunstable)
|
Light of St. Bunstable
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
2 |
Anna of Saint Bunstable
(Saint Bunstable)
|
College Champion
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
3 |
Rulav Elkin
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
4 |
Brent Kelm
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
5 |
Halgar Bjornsson
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
6 |
Derfal Mercen
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
7 |
Etolé Marchant
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
8 |
Tove æt Horselei
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
9 |
Thorkell FitzHrothgar
(Midhaven)
|
Silver Dolphin
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
10 |
Amnara
(Midhaven)
|
Plate
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
11 |
Kenneniah
(Midhaven)
|
Plate
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
12 |
Bryson MacLachlan
(Midhaven)
|
Golden Estoile
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
13 |
Monique Delecroix
(Midhaven)
|
Golden Estoile
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
14 |
Isabeau Delecroix
(Midhaven)
|
Red Boar
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
15 |
Jann Kaupmaorsdottir
(Midhaven)
|
Merchant Commendation
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
16 |
Ciaran McDabh
(Bear Wood)
|
Award of Arms
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
17 |
Isabeau Delecroix
(Midhaven)
|
Leo Minor
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
18 |
Emma Compton
(Aquaterra)
|
Award of Arms
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
19 |
Nigel Compton
(Aquaterra)
|
Award of Arms
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
20 |
Steinolf Ketilsson
(Aquaterra)
|
Goutte de Sang
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
21 |
Vedr Fawkner
(Midhaven)
|
Award of Arms
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
22 |
Michael FitzGeoffrey
(Midhaven)
|
Goutte de Sang
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
23 |
Richard Fitzalan
(Glymm Mere)
|
King's Favor
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
24 |
Talentus del Albero
(Dragon's Laire)
|
King's Favor
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
25 |
Angharad Banadaspus Drakenhefd
(Midhaven)
|
Forget-me-not
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
26 |
Renart the Fox of Berwick
(Dragon's Laire)
|
Forget-me-not
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
27 |
Kristophe Sprenger
(Appledore)
|
Silver Pillar
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
28 |
Rannvaig Vergusdottir
(Ramsgaard)
|
Etoile d'Argent
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
29 |
Cristiana de Huntington
(River's Bend)
|
Otter
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
30 |
Gernon Valletort du Harfleur
(Blatha An Oir)
|
La Lis Vert
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
31 |
Galen the Patient
(Madrone)
|
Princess' Favor
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
32 |
Aurelia d’Ouessant
(Dragon's Mist)
|
Princess' Favor
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|
33 |
Katherine de Langlei
(An Tir)
|
Corolla Aulica
|
Nov 19, 2011 (AS XLVI)
|