# | Person | Award | Date |
1 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Courtier-Artisan
|
Sep 6, 2008 (AS XLIII)
|
2 |
Rowland Greene
(Wastekeep)
|
Gallant
|
Sep 6, 2008 (AS XLIII)
|
3 |
Arawn MacPhillian
(Wastekeep)
|
Blasted Tree
|
Sep 6, 2008 (AS XLIII)
|
4 |
Lothar filius Adalberti
(Wastekeep)
|
Sappy Tree
|
Sep 6, 2008 (AS XLIII)
|
5 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
A&S Champion
|
Oct 4, 2008 (AS XLIII)
|
6 |
Aaron de Mantel
(Wastekeep)
|
Golden Garter
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
7 |
Rowland Greene
(Wastekeep)
|
Golden Garter
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
8 |
Iain MacMillan
(Akornebir)
|
Golden Garter
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
9 |
Mairghread of Wastekeep
(Wastekeep)
|
Silver Keep
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
10 |
Roth of Wastekeep
(Wastekeep)
|
Silver Keep
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
11 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
Silver Fox
|
Dec 13, 2008 (AS XLIII)
|
12 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Silver Muse
|
Jun 6, 2009 (AS XLIV)
|
13 |
Bacchus of Ambergard
(Wastekeep)
|
Archery Champion
|
Jun 6, 2009 (AS XLIV)
|
14 |
Seamus de Mantel
(Lyonsmarche)
|
Gallant
|
Aug 1, 2009 (AS XLIV)
|
15 |
Ronan MacKay
(Vulcanfeldt)
|
Yeoman
|
Aug 1, 2009 (AS XLIV)
|
16 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
A&S Champion
|
Oct 2, 2009 (AS XLIV)
|
17 |
Sadhbh Dhubh
(Akornebir)
|
Blasted Tree
|
Nov 14, 2009 (AS XLIV)
|
18 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Blasted Tree
|
Nov 14, 2009 (AS XLIV)
|
19 |
Þorkell Palsson
(Akornebir)
|
Blasted Tree
|
Nov 14, 2009 (AS XLIV)
|
20 |
Catriona of Rathcroghan
(Wastekeep)
|
Silver Fox
|
Dec 12, 2009 (AS XLIV)
|
21 |
Epona Ehwaz
(Wastekeep)
|
Honorary Citizen
|
Dec 12, 2009 (AS XLIV)
|
22 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Archery Champion
|
Jun 5, 2010 (AS XLV)
|
23 |
Rodrekr ormstunga Sigmundarson
(Wyewood)
|
Armored Champion
|
Jun 6, 2010 (AS XLV)
|
24 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Golden Garter
|
Aug 7, 2010 (AS XLV)
|
25 |
Seamus de Mantel
(Lyonsmarche)
|
Sergeant
|
Aug 7, 2010 (AS XLV)
|
26 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
Courtier-Artisan
|
Aug 7, 2010 (AS XLV)
|
27 |
Cedric Blackwell Rolfsson
(Vulcanfeldt)
|
Sappy Tree
|
Aug 7, 2010 (AS XLV)
|
28 |
Dagrún Stjarna Ulriksdottír
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
29 |
Ronan MacKay
(Vulcanfeldt)
|
Golden Garter
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
30 |
Ysabella Greene
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
31 |
Desdemona Dacre
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
32 |
Jurik Rowlandsson
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
33 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
34 |
Aubrey of Wealdsmere
(Wealdsmere)
|
Bardic Champion
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
35 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
A&S Champion
|
Oct 2, 2010 (AS XLV)
|
36 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Silver Fox
|
Dec 11, 2010 (AS XLV)
|
37 |
Rowena Kyncaidd
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Dec 11, 2010 (AS XLV)
|
38 |
Rodrekr ormstunga Sigmundarson
(Wyewood)
|
Baron's Favor
|
Dec 11, 2010 (AS XLV)
|
39 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Baron's Favor
|
Dec 11, 2010 (AS XLV)
|
40 |
Þorkell Palsson
(Akornebir)
|
Branch Chirurgeon
|
Jan 1, 2011 (AS XLV)
|
41 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Baron's Favor
|
Apr 10, 2011 (AS XLV)
|
42 |
Tiernan mor dal Cais
(Stromgard)
|
Baron's Favor
|
Apr 10, 2011 (AS XLV)
|
43 |
Brynjolfr Fjalgeirsson
(Crystal Crags)
|
Baron's Favor
|
Apr 16, 2011 (AS XLV)
|
44 |
Hrothgar Hrothgarson
(Artemisia)
|
Baron's Favor
|
Apr 16, 2011 (AS XLV)
|
45 |
Sadhbh Dhubh
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Apr 23, 2011 (AS XLV)
|
46 |
Ronan MacKay
(Vulcanfeldt)
|
Yeoman Emeritus
|
May 22, 2011 (AS XLVI)
|
47 |
Salia d'eschele
(Wastekeep)
|
Sable Brush
|
Jun 18, 2011 (AS XLVI)
|
48 |
Cler de Cieux
(Lyonsmarche)
|
Sable Brush
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
49 |
Cedric Blackwell Rolfsson
(Vulcanfeldt)
|
Armored Champion
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
50 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Sable Brush
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
51 |
Ærinndis Ulfrrsdottier
(Akornebir)
|
Sable Brush
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
52 |
Epona Ehwaz
(Wastekeep)
|
Sable Brush
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
53 |
Theodora Astarina of Nicaea
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
54 |
Filipe la Soree
(An Tir)
|
Definistrator
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
55 |
Dagrún Stjarna Ulriksdottír
(Wastekeep)
|
Archery Champion
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
56 |
Aponi Danzilke
(Wastekeep)
|
Youth Champion
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
57 |
Mairghread of Wastekeep
(Wastekeep)
|
Sable Brush
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
58 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Rapier Champion
|
Jun 19, 2011 (AS XLVI)
|
59 |
Álvar Guerrero
(Lyonsmarche)
|
Sappy Tree
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
60 |
Álvar Guerrero
(Lyonsmarche)
|
Gallant
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
61 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Courtier-Artisan
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
62 |
Ærinndis Ulfrrsdottier
(Akornebir)
|
Courtier-Steward
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
63 |
Phillip de Mantel
(Wastekeep)
|
Sergeant
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
64 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Sergeant
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
65 |
Raleigh MacCaba
(Wastekeep)
|
Sergeant
|
Aug 6, 2011 (AS XLVI)
|
66 |
Seamus de Mantel
(Lyonsmarche)
|
Baron's Favor
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
67 |
Phillip de Mantel
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
68 |
Rowena Kyncaidd
(Wastekeep)
|
Sable Brush
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
69 |
Sigmund Einarsson
(Wastekeep)
|
Links of Service
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
70 |
Theodora Astarina of Nicaea
(Wastekeep)
|
Links of Service
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
71 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Sable Brush
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
72 |
Cnut Ragnarsson
(An Tir)
|
Blasted Tree
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
73 |
Xarrmon Andralenger
(Wastekeep)
|
Silver Keep
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
74 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
A&S Champion
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
75 |
Ann MacCaba
(Wastekeep)
|
Bardic Champion
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
76 |
Tiernan mor dal Cais
(Stromgard)
|
Baron's Favor
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
77 |
Dagrún Stjarna Ulriksdottír
(Wastekeep)
|
Blasted Tree
|
Oct 1, 2011 (AS XLVI)
|
78 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Baron's Favor
|
Nov 5, 2011 (AS XLVI)
|
79 |
Inguz Sigrun Miksdottir
(Wastekeep)
|
Silver Fox
|
Dec 10, 2011 (AS XLVI)
|
80 |
Ysabella Greene
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Dec 10, 2011 (AS XLVI)
|
81 |
Rowland Greene
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Dec 10, 2011 (AS XLVI)
|
82 |
Svanna Styrkarrsdottir
(Akornebir)
|
Links of Service
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
83 |
Jurik Rowlandsson
(Wastekeep)
|
Links of Service
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
84 |
Cedric Blackwell Rolfsson
(Vulcanfeldt)
|
Armored Champion
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
85 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Rapier Champion
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
86 |
Laura Graham of Mugdock
(Madrone)
|
Youth Armored Champion
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
87 |
Theodora Cedricsdottir
(Vulcanfeldt)
|
Youth Archery Champion
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
88 |
Alric Ivarsson
(Vulcanfeldt)
|
Archery Champion
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
89 |
Styrkarr Jarlsskald
(Wastekeep)
|
Sappy Tree
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
90 |
Phillip de Mantel
(Wastekeep)
|
Sappy Tree
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
91 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Sappy Tree
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
92 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Definistrator
|
Jun 2, 2012 (AS XLVII)
|
93 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Blasted Tree
|
Oct 6, 2012 (AS XLVII)
|
94 |
Svana Ormr
(Wastekeep)
|
Blasted Tree
|
Oct 6, 2012 (AS XLVII)
|
95 |
Lerthan inghean Uilliam
(Dragon's Laire)
|
Bardic Champion
|
Jan 19, 2013 (AS XLVII)
|
96 |
Conner Dogshanks
(Dregate)
|
Gallant
|
Jan 19, 2013 (AS XLVII)
|
97 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Sergeant
|
Jan 19, 2013 (AS XLVII)
|
98 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Silver Fox
|
Jan 19, 2013 (AS XLVII)
|
99 |
Álvar Guerrero
(Lyonsmarche)
|
Baron's Favor
|
Apr 20, 2013 (AS XLVII)
|
100 |
Hanefr Lars Gunnarson
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Apr 20, 2013 (AS XLVII)
|
101 |
Kara Reginasdottir
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Apr 20, 2013 (AS XLVII)
|
102 |
Beren Styrkarrson
(Wastekeep)
|
Youth Armored Champion
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
103 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Archery Champion
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
104 |
James Graham of Mugdock
(Madrone)
|
Armored Champion
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
105 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
106 |
Hanefr Lars Gunnarson
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
107 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Definistrator
|
Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
|
108 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Rapier Champion
|
Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
|
109 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Baroness' Favor
|
Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
|
110 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
|
111 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Courtier-Artisan
|
Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
|
112 |
Emma Godwif
(Akornebir)
|
Courtier-Artisan
|
Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
|
113 |
James Elwyc
(Akornebir)
|
Gallant
|
Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
|
114 |
Þorkell Palsson
(Akornebir)
|
Branch Exchequer
|
Oct 1, 2013 (AS XLVIII)
|
115 |
Aaron de Mantel
(Wastekeep)
|
Screaming Gull
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
116 |
Emma Godwif
(Akornebir)
|
Bardic Champion
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
117 |
Lachlan MacLean
(Dregate)
|
Wastekeep Battered Helm
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
118 |
Meghan Oakendottir
(Wastekeep)
|
Lists of the Oak
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
119 |
Styrkarr Jarlsskald
(Wastekeep)
|
A&S Champion
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
120 |
Rowland Greene
(Wastekeep)
|
Wastekeep Golden Stag
|
Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
|
121 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Silver Fox
|
Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
|
122 |
Michael of Lancaster
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
|
123 |
Alan Roy
(Silverhart)
|
Baron's Favor
|
Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
|
124 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Baron's Favor
|
Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
|
125 |
Rashida bint Yusuf
(Dragon's Mist)
|
Blasted Tree
|
Dec 14, 2013 (AS XLVIII)
|
126 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Artisan Alumnus
|
Jan 11, 2014 (AS XLVIII)
|
127 |
Michael Richard the Tall
(Wealdsmere)
|
Armored Champion
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
128 |
James Graham of Mugdock
(Madrone)
|
Baron's Favor
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
129 |
Alan Roy
(Silverhart)
|
Baron's Favor
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
130 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Baron's Favor
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
131 |
Michael of Lancaster
(Wealdsmere)
|
Rapier Champion
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
132 |
Alric Ivarsson
(Vulcanfeldt)
|
Archery Champion
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
133 |
Alistair of Mugdock
(Blatha An Oir)
|
Youth Archery Champion
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
134 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Wastekeep Golden Stag
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
135 |
Tova Fransdottir
(Lyonsmarche)
|
Sable Brush
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
136 |
Ysabella Greene
(Wastekeep)
|
Dozing Bull
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
137 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Golden Garter
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
138 |
Álvar Guerrero
(Lyonsmarche)
|
Golden Garter
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
139 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Flaming Salamander
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
140 |
Emma Godwif
(Akornebir)
|
Sable Brush
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
141 |
Phillip de Mantel
(Wastekeep)
|
Silver Keep
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
142 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Definistrator
|
Jun 21, 2014 (AS XLIX)
|
143 |
Seamus de Mantel
(Lyonsmarche)
|
Silver Keep
|
Aug 3, 2014 (AS XLIX)
|
144 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Courtier-Steward
|
Aug 9, 2014 (AS XLIX)
|
145 |
Þorkell Palsson
(Akornebir)
|
Courtier-Steward
|
Aug 9, 2014 (AS XLIX)
|
146 |
Skaldi Vandraeðaskáld
(Wastekeep)
|
Sergeant
|
Aug 9, 2014 (AS XLIX)
|
147 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Yeoman
|
Aug 9, 2014 (AS XLIX)
|
148 |
Matheus Bane
(Three Mountains)
|
Baron's Favor
|
Aug 9, 2014 (AS XLIX)
|
149 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
150 |
Seraphine Raleigh
(Ambergard)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
151 |
Stefan of Pembroke
(Madrone)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
152 |
Emmelina de Coventry
(Madrone)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
153 |
James Graham of Mugdock
(Madrone)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
154 |
Salomea de Haesel
(Blatha An Oir)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
155 |
Ysabella Greene
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
156 |
Andrew Williams
(Ambergard)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
157 |
Seraphine Raleigh
(Ambergard)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
158 |
Mairghread of Wastekeep
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
159 |
Tova Fransdottir
(Lyonsmarche)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
160 |
Lerthan inghean Uilliam
(Dragon's Laire)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
161 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
162 |
Catriona of Rathcroghan
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
163 |
Shannon O'Duncan
(Vulcanfeldt)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
164 |
Regina O'Duncan
(Vulcanfeldt)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
165 |
Hanefr Lars Gunnarson
(Wealdsmere)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
166 |
Kara Reginasdottir
(Wealdsmere)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
167 |
Ciosa Leonara Fioravanti
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
168 |
Michael of Lancaster
(Wealdsmere)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
169 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Flaming Salamander
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
170 |
Skaldi Vandraeðaskáld
(Wastekeep)
|
Silken Pavillion
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
171 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Dozing Bull
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
172 |
Lerthan inghean Uilliam
(Dragon's Laire)
|
Compass Rose
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
173 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
Hammer and Wolf
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
174 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
175 |
Tova Fransdottir
(Lyonsmarche)
|
Honorary Citizen
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
176 |
Steinar Aggerson
(Lions Gate)
|
Baron's Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
177 |
Skeggi Nyewcombe
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
178 |
Michael Richard the Tall
(Wealdsmere)
|
Baron's Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
179 |
Lachlan MacLean
(Dregate)
|
Baron's Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
180 |
Dyon de Mantel
(Wastekeep)
|
Baron's Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
181 |
Styrkarr Jarlsskald
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
182 |
Ulrik Grimwolf de Montazure
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
183 |
Phillip de Mantel
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
184 |
Rowland Greene
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
185 |
Steinbjorn Tros
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
186 |
Conner Dogshanks
(Dregate)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
187 |
James Elwyc
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
188 |
Emma Godwif
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
189 |
Aerngaldra Hrafnskald
(Lyonsmarche)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
190 |
Guðrun Ulriksdottir
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
191 |
Phelan Tolusmiðr
(Lyonsmarche)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
192 |
Þorkell Palsson
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
193 |
Álvar Guerrero
(Lyonsmarche)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
194 |
Arawn MacPhillian
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
195 |
Skaldi Vandraeðaskáld
(Wastekeep)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
196 |
Ronan MacKay
(Vulcanfeldt)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|
197 |
Katherine of Akornebir
(Akornebir)
|
Baroness' Favor
|
Oct 4, 2014 (AS XLIX)
|