An Tir Order of Precedence

View: - -

-

Search awards:

Riderless Horse - Charts

Find Person by first letter of name
' A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Þ

Search for Person starting with: or containing:

device
Roll of Arms
Branch: Barony of Wastekeep [Branch web site] { IN: Kingdom of An Tir }

Show by: - - -

- -

Awards granted by or specific to the Barony of Wastekeep

#PersonAwardDate
1 Dyon de Mantel (Wastekeep) Golden Garter May 30, 1981 (AS XVI)
2 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Golden Garter May 30, 1981 (AS XVI)
3 Frederick William of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Aug 22, 1981 (AS XVI)
4 Roderick Beagh (Wastekeep) Blasted Tree Aug 22, 1981 (AS XVI)
5 Michael of the Word (Wastekeep) Blasted Tree Aug 22, 1981 (AS XVI)
6 Loranda Arundel (Wastekeep) Blasted Tree Aug 22, 1981 (AS XVI)
7 Arthur Parkkeep (Wastekeep) Blasted Tree Aug 22, 1981 (AS XVI)
8 Elainora of the Musty Island (Wastekeep) Blasted Tree Oct 10, 1981 (AS XVI)
9 Leo David Falcon (Akornebir) Blasted Tree Oct 10, 1981 (AS XVI)
10 Elizabeth de Fleury (Madrone) Blasted Tree Oct 10, 1981 (AS XVI)
11 Mercia de Calais (Wastekeep) Blasted Tree Oct 10, 1981 (AS XVI)
12 Brother Edmund (Wastekeep) Blasted Tree Oct 19, 1981 (AS XVI)
13 Takesaki Yoshiie (Wastekeep) Blasted Tree Apr 23, 1982 (AS XVI)
14 Alvyn Eustace (Wastekeep) Sergeant Aug 22, 1982 (AS XVII)
15 Dyon de Mantel (Wastekeep) Sergeant Aug 22, 1982 (AS XVII)
16 Richard Ravenglas the Pure (Wastekeep) Sergeant Aug 22, 1982 (AS XVII)
17 Eleanor Islaen (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 1982 (AS XVII)
18 Keminjr (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 1982 (AS XVII)
19 Maude la Savante (Wealdsmere) Blasted Tree Oct 1, 1982 (AS XVII)
20 Leontius Julius Thepteraeyeos Stephanes Komem (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 1982 (AS XVII)
21 Gwilym Moore de Montfort (Three Mountains) Blasted Tree Oct 1, 1982 (AS XVII)
22 Elonda Blue Haven (Madrone) Blasted Tree Oct 2, 1982 (AS XVII)
23 Megan MacDonald of the Isles (Wastekeep) Blasted Tree Mar 3, 1983 (AS XVII)
24 Johann Thorsson (Wastekeep) Silver Keep Mar 3, 1983 (AS XVII)
25 Aaron de Mantel (Wastekeep) Silver Keep Mar 3, 1983 (AS XVII)
26 Jocelyn Crokehorn (Wastekeep) Silver Keep Mar 3, 1983 (AS XVII)
27 Aaron de Mantel (Wastekeep) Sergeant Jul 24, 1983 (AS XVIII)
28 Moira ni Tabor of Clare (Three Mountains) Honorary Citizen Oct 1, 1983 (AS XVIII)
29 Payne of Wood's Rising (Madrone) Honorary Citizen Oct 1, 1983 (AS XVIII)
30 Robert MacFlandry of Dundee (Three Mountains) Honorary Citizen Oct 1, 1983 (AS XVIII)
31 Dyon de Mantel (Wastekeep) Sergeant Emeritus Jul 15, 1984 (AS XIX)
32 Elizabeth de Fleury (Madrone) Honorary Citizen Oct 2, 1984 (AS XIX)
33 Elainora of the Musty Island (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 2, 1984 (AS XIX)
34 Gwilym Moore de Montfort (Three Mountains) Honorary Citizen Oct 2, 1984 (AS XIX)
35 Elonda Blue Haven (Madrone) Honorary Citizen Oct 6, 1984 (AS XIX)
36 Valerian Knoelyes (Wastekeep) Blasted Tree Jun 1, 1985 (AS XX)
37 Aerianthes Bjorneson (Wastekeep) Blasted Tree Jun 1, 1985 (AS XX)
38 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Armored Champion Jun 1, 1985 (AS XX)
39 Thorvald Halfdane (Vulcanfeldt) Sergeant Aug 24, 1985 (AS XX)
40 Megan MacDonald of the Isles (Wastekeep) Sergeant Aug 24, 1985 (AS XX)
41 Miles Longfellow (Vulcanfeldt) Sergeant Aug 24, 1985 (AS XX)
42 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Sergeant Aug 24, 1985 (AS XX)
43 Beorn MacElan (Unknown) Sergeant Aug 24, 1985 (AS XX)
44 Krysara of Alnwick (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1985 (AS XX)
45 Merek Thorondursson (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1985 (AS XX)
46 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Silver Keep Oct 5, 1985 (AS XX)
47 Dyon de Mantel (Wastekeep) Silver Keep Oct 5, 1985 (AS XX)
48 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Silver Keep Oct 5, 1985 (AS XX)
49 Megan MacDonald of the Isles (Wastekeep) Silver Keep Mar 14, 1986 (AS XX)
50 Nikolai Grendal Gornych (Stromgard) Armored Champion Jun 21, 1986 (AS XXI)
51 Robert Lancesaiser (Madrone) Sergeant Jul 19, 1986 (AS XXI)
52 Rolf Longbow (Vulcanfeldt) Sergeant Jul 19, 1986 (AS XXI)
53 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Sergeant Emeritus Jul 12, 1987 (AS XXII)
54 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Sergeant Aug 22, 1987 (AS XXII)
55 Daegar Fairhair (Stromgard) Sergeant Aug 22, 1987 (AS XXII)
56 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Armored Champion Jun 11, 1988 (AS XXIII)
57 Charles Kurtz Klein (Madrone) Sergeant Jul 9, 1988 (AS XXIII)
58 Merek Thorondursson (Wastekeep) Silver Keep Oct 1, 1988 (AS XXIII)
59 Krysara of Alnwick (Wastekeep) Silver Keep Oct 1, 1988 (AS XXIII)
60 Inguz Sigrun Miksdottir (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 1988 (AS XXIII)
61 Sinech ingen Oengusa manaig meic Senaig Ua Liathai (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 1988 (AS XXIII)
62 James Graham (Wastekeep) Blasted Tree Jun 10, 1989 (AS XXIV)
63 Ursel Oshelm (Artemisia) Blasted Tree Jun 10, 1989 (AS XXIV)
64 Delia Rosarian of Thorncastle (Atenveldt) Blasted Tree Jun 10, 1989 (AS XXIV)
65 Daegar Fairhair (Stromgard) Blasted Tree Jun 10, 1989 (AS XXIV)
66 Taletha Windrider (Stromgard) Blasted Tree Jun 10, 1989 (AS XXIV)
67 Takesaki Yoshiie (Wastekeep) Golden Garter Jun 10, 1989 (AS XXIV)
68 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Armored Champion Jun 10, 1989 (AS XXIV)
69 Balthazar the Quiet (Wealdsmere) Sergeant Aug 13, 1989 (AS XXIV)
70 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Sergeant Aug 13, 1989 (AS XXIV)
71 Heindrich von Salza (Vulcanfeldt) Sergeant Aug 13, 1989 (AS XXIV)
72 Siegfried the Immane (Bear Wood) Golden Garter Oct 7, 1989 (AS XXIV)
73 Sondra the Incorrigible (Wealdsmere) Blasted Tree Jun 30, 1990 (AS XXV)
74 Charles Kurtz Klein (Madrone) Armored Champion Jun 30, 1990 (AS XXV)
75 Sinech ingen Oengusa manaig meic Senaig Ua Liathai (Wastekeep) Silver Keep Jun 30, 1990 (AS XXV)
76 Daegar Fairhair (Stromgard) Silver Keep Jun 30, 1990 (AS XXV)
77 Taletha Windrider (Stromgard) Silver Keep Jun 30, 1990 (AS XXV)
78 Edmund DeLaHoussaie (Vulcanfeldt) Sergeant Aug 18, 1990 (AS XXV)
79 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Sergeant Aug 18, 1990 (AS XXV)
80 Thomas Raowolf (Wastekeep) Blasted Tree Oct 4, 1990 (AS XXV)
81 Kvaran Sigurdharsson (Madrone) Blasted Tree Oct 4, 1990 (AS XXV)
82 Inguz Sigrun Miksdottir (Wastekeep) Silver Keep Oct 4, 1990 (AS XXV)
83 Delia Rosarian of Thorncastle (Atenveldt) Silver Keep Oct 4, 1990 (AS XXV)
84 Daegar Fairhair (Stromgard) Sergeant Emeritus Oct 6, 1990 (AS XXV)
85 Aaron de Mantel (Wastekeep) Sergeant Emeritus Jan 12, 1991 (AS XXV)
86 Galen Martell of Canterbury (Wastekeep) Blasted Tree Jun 29, 1991 (AS XXVI)
87 Taddea di Vercelli (Wastekeep) Blasted Tree Jun 29, 1991 (AS XXVI)
88 Anyur Santci (Blatha An Oir) Blasted Tree Jun 29, 1991 (AS XXVI)
89 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 29, 1991 (AS XXVI)
90 Brunwolf (Household) (An Tir) Honorary Citizen Jun 29, 1991 (AS XXVI)
91 Rolf Longbow (Vulcanfeldt) Honorary Citizen Jun 29, 1991 (AS XXVI)
92 Ashley Longbow of Newcastle (Vulcanfeldt) Honorary Citizen Jun 29, 1991 (AS XXVI)
93 Tiernan mor dal Cais (Stromgard) Sergeant Aug 3, 1991 (AS XXVI)
94 Arianwen verch Kynwraidd ap Aeddan (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1991 (AS XXVI)
95 Robert the Rascal (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1991 (AS XXVI)
96 Ijlliah Al-Hanuri Hassan (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1991 (AS XXVI)
97 Giovanni de Buonarotti (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1991 (AS XXVI)
98 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1991 (AS XXVI)
99 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Sergeant Emeritus Apr 25, 1992 (AS XXVI)
100 Cai y Cyrn (Thornwold) Sergeant May 2, 1992 (AS XXVII)
101 Cai Stonebender (Wastekeep) Sergeant May 2, 1992 (AS XXVII)
102 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Blasted Tree Jun 20, 1992 (AS XXVII)
103 Birgitta Martel of Canterbury (Wastekeep) Blasted Tree Jun 24, 1992 (AS XXVII)
104 Meghan Oakendottir (Wastekeep) Blasted Tree Jun 24, 1992 (AS XXVII)
105 Daegar Fairhair (Stromgard) Armored Champion Jun 27, 1992 (AS XXVII)
106 Thomas Raowolf (Wastekeep) Silver Keep Oct 6, 1992 (AS XXVII)
107 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Sergeant May 8, 1993 (AS XXVIII)
108 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Sergeant May 8, 1993 (AS XXVIII)
109 Mischka Ravensfuri (Porte de l'Eau) Sergeant May 8, 1993 (AS XXVIII)
110 Heindrich von Salza (Vulcanfeldt) Sergeant Emeritus May 22, 1993 (AS XXVIII)
111 Cai Stonebender (Wastekeep) Blasted Tree Jun 13, 1993 (AS XXVIII)
112 Galen Martell of Canterbury (Wastekeep) Silver Keep Jun 13, 1993 (AS XXVIII)
113 Taddea di Vercelli (Wastekeep) Silver Keep Jun 13, 1993 (AS XXVIII)
114 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 13, 1993 (AS XXVIII)
115 Rosamunde Fitzgilbert (Wastekeep) Blasted Tree Oct 7, 1993 (AS XXVIII)
116 Balthazar the Quiet (Wealdsmere) Sergeant Emeritus Jan 8, 1994 (AS XXVIII)
117 Shandril Ulriksdottir (Wastekeep) Blasted Tree Jun 19, 1994 (AS XXIX)
118 Chrystiana Saint Ebremond (Wastekeep) Blasted Tree Jun 19, 1994 (AS XXIX)
119 Katya in Rauðhára (Silver Keep) Blasted Tree Jun 19, 1994 (AS XXIX)
120 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Armored Champion Jun 19, 1994 (AS XXIX)
121 Arianwen verch Kynwraidd ap Aeddan (Wastekeep) Silver Keep Jun 19, 1994 (AS XXIX)
122 Ijlliah Al-Hanuri Hassan (Wastekeep) Silver Keep Jun 19, 1994 (AS XXIX)
123 Gerivald von Dorstad (Wealdsmere) Sergeant Jul 23, 1994 (AS XXIX)
124 Devon Wolflin (Silverhart) Sergeant Jul 23, 1994 (AS XXIX)
125 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Sergeant Emeritus Sep 4, 1994 (AS XXIX)
126 Eoin Mac Leoid (Wastekeep) Blasted Tree Oct 4, 1994 (AS XXIX)
127 Sorcha ni Fhaolain (Ansteorra) Blasted Tree Oct 5, 1994 (AS XXIX)
128 Iain Anndra an Loch Sithleann (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1994 (AS XXIX)
129 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Sergeant Apr 29, 1995 (AS XXIX)
130 Luise die Daverhaft von dem Dammerungstal (Unknown) Sergeant Apr 29, 1995 (AS XXIX)
131 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Yeoman Apr 29, 1995 (AS XXIX)
132 Emma Oakenroad (Wastekeep) Blasted Tree Jun 24, 1995 (AS XXX)
133 Teala Ulriksdottir (Wastekeep) Blasted Tree Jun 24, 1995 (AS XXX)
134 Daedin MacAoidh a'Mhonadh (Glymm Mere) Blasted Tree Jun 24, 1995 (AS XXX)
135 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 24, 1995 (AS XXX)
136 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Silver Keep Jun 24, 1995 (AS XXX)
137 Meghan Oakendottir (Wastekeep) Silver Keep Jun 24, 1995 (AS XXX)
138 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Sergeant Emeritus Jul 8, 1995 (AS XXX)
139 Vita of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Oct 7, 1995 (AS XXX)
140 Cynric Goodwine (Atenveldt) Blasted Tree Oct 7, 1995 (AS XXX)
141 Kayte Sondrasdottir (Wealdsmere) Blasted Tree Oct 7, 1995 (AS XXX)
142 Rosamunde Fitzgilbert (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 7, 1995 (AS XXX)
143 Chrystiana Saint Ebremond (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 7, 1995 (AS XXX)
144 Delia Rosarian of Thorncastle (Atenveldt) Gallant May 4, 1996 (AS XXXI)
145 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Gallant May 4, 1996 (AS XXXI)
146 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 15, 1996 (AS XXXI)
147 Alexandra Wolfsbane (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 1996 (AS XXXI)
148 Cynric Goodwine (Atenveldt) Sergeant May 31, 1997 (AS XXXII)
149 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 14, 1997 (AS XXXII)
150 Tiernan mor dal Cais (Stromgard) Sergeant Emeritus Jul 20, 1997 (AS XXXII)
151 Aidan O'Toole (Wastekeep) Blasted Tree Oct 4, 1997 (AS XXXII)
152 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Sergeant May 30, 1998 (AS XXXIII)
153 Rurik Gjafvaldsson (Vulcanfeldt) Sergeant May 30, 1998 (AS XXXIII)
154 Rosamunde Fitzgilbert (Wastekeep) Silver Keep Jun 14, 1998 (AS XXXIII)
155 Cyrillis Desidarius (Akornebir) Blasted Tree Jun 15, 1998 (AS XXXIII)
156 Elegrim Seaxwulf (Caid) Armored Champion Jun 20, 1998 (AS XXXIII)
157 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Sergeant Emeritus Jul 19, 1998 (AS XXXIII)
158 William of Blakeney (Vulcanfeldt) Blasted Tree Oct 3, 1998 (AS XXXIII)
159 Arianwen verch Kynwraidd ap Aeddan (Wastekeep) Golden Garter Oct 3, 1998 (AS XXXIII)
160 Sorcha ni Fhaolain (Ansteorra) Silver Keep Oct 3, 1998 (AS XXXIII)
161 Emma Oakenroad (Wastekeep) Silver Keep Dec 12, 1998 (AS XXXIII)
162 Edwin de Gris (Wastekeep) Blasted Tree Jun 12, 1999 (AS XXXIV)
163 Giorsal of Heatherskeep (Wastekeep) Blasted Tree Jun 12, 1999 (AS XXXIV)
164 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Rapier Champion Jun 12, 1999 (AS XXXIV)
165 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 19, 1999 (AS XXXIV)
166 Arthur Greene of Deerhurst (Wastekeep) Blasted Tree Oct 2, 1999 (AS XXXIV)
167 Rowena Kyncaidd (Wastekeep) Blasted Tree Oct 2, 1999 (AS XXXIV)
168 Solveig Tryggvadottir (Akornebir) Blasted Tree Dec 11, 1999 (AS XXXIV)
169 Jublian Harwyck (Wastekeep) Blasted Tree Dec 11, 1999 (AS XXXIV)
170 Iain MacMillan (Akornebir) Blasted Tree Feb 12, 2000 (AS XXXIV)
171 Rebekkah Thorne (Akornebir) Blasted Tree Feb 14, 2000 (AS XXXIV)
172 Arthur Greene of Deerhurst (Wastekeep) Courtier-Artisan May 13, 2000 (AS XXXV)
173 Sorcha ni Fhaolain (Ansteorra) Courtier-Steward May 13, 2000 (AS XXXV)
174 Rowena Kyncaidd (Wastekeep) Silver Keep Jun 8, 2000 (AS XXXV)
175 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 10, 2000 (AS XXXV)
176 Elisabeth Catherine l'Villar de Kofyn (Wastekeep) Blasted Tree Jun 10, 2000 (AS XXXV)
177 Elianora de Cargow (Vulcanfeldt) Blasted Tree Jun 10, 2000 (AS XXXV)
178 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Rapier Champion Jun 11, 2000 (AS XXXV)
179 Runa af Svynnbaer (Akornebir) Blasted Tree Oct 7, 2000 (AS XXXV)
180 Hrafn Shieldbiter (Akornebir) Blasted Tree Oct 7, 2000 (AS XXXV)
181 Toirdhealbach the Wanderer (Akornebir) Blasted Tree Oct 7, 2000 (AS XXXV)
182 Katla jarnkona (Wealdsmere) Blasted Tree Oct 21, 2000 (AS XXXV)
183 Desdemona Dacre (Wastekeep) Blasted Tree Dec 9, 2000 (AS XXXV)
184 William of Blakeney (Vulcanfeldt) Silver Keep Dec 9, 2000 (AS XXXV)
185 Katya in Rauðhára (Silver Keep) Silver Keep Dec 9, 2000 (AS XXXV)
186 Solveig Tryggvadottir (Akornebir) Courtier May 12, 2001 (AS XXXVI)
187 Sarah Elizabeth Atherton Harwyck (Wastekeep) Blasted Tree Jun 9, 2001 (AS XXXVI)
188 Qorin Khanna (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 9, 2001 (AS XXXVI)
189 William of Blakeney (Vulcanfeldt) Honorary Citizen Jun 9, 2001 (AS XXXVI)
190 Jublian Harwyck (Wastekeep) Rapier Champion Jun 9, 2001 (AS XXXVI)
191 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 2001 (AS XXXVI)
192 Qoyor Shingqotai (Vulcanfeldt) Blasted Tree Oct 6, 2001 (AS XXXVI)
193 Solveig Tryggvadottir (Akornebir) Silver Keep Oct 6, 2001 (AS XXXVI)
194 Edwin de Gris (Wastekeep) Silver Muse Oct 6, 2001 (AS XXXVI)
195 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Silver Muse Oct 6, 2001 (AS XXXVI)
196 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) A&S Champion Oct 9, 2001 (AS XXXVI)
197 Torvald Williamson (Wastekeep) Blasted Tree Dec 15, 2001 (AS XXXVI)
198 Brynna Hrafnsdottir (Akornebir) Blasted Tree Feb 9, 2002 (AS XXXVI)
199 Thomas Blackheart (Akornebir) Blasted Tree Feb 9, 2002 (AS XXXVI)
200 Raibeart mac Cormaic (Wastekeep) Blasted Tree Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
201 Dyon de Mantel (Wastekeep) Blasted Tree Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
202 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Blasted Tree Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
203 Frederick Blackmoore (Dragon's Mist) Armored Champion Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
204 Jublian Harwyck (Wastekeep) Silver Keep Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
205 Arthur Greene of Deerhurst (Wastekeep) Silver Keep Jun 8, 2002 (AS XXXVII)
206 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Rapier Champion Jun 9, 2002 (AS XXXVII)
207 Conal MacNaughton (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 2002 (AS XXXVII)
208 Dairine MacNeil of Oak Hill (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 2002 (AS XXXVII)
209 Sarah Elizabeth Atherton Harwyck (Wastekeep) Golden Garter Oct 5, 2002 (AS XXXVII)
210 Jublian Harwyck (Wastekeep) Golden Garter Oct 5, 2002 (AS XXXVII)
211 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) A&S Champion Oct 7, 2002 (AS XXXVII)
212 Katya in Rauðhára (Silver Keep) Silver Muse Oct 26, 2002 (AS XXXVII)
213 Elianora de Cargow (Vulcanfeldt) Honorary Citizen Dec 14, 2002 (AS XXXVII)
214 Diel of Norwich (Adiantum) Baron's Favor Dec 28, 2002 (AS XXXVII)
215 Jessica (Akornebir) Blasted Tree Feb 22, 2003 (AS XXXVII)
216 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Blasted Tree Feb 22, 2003 (AS XXXVII)
217 Malekith (Akornebir) Blasted Tree Feb 22, 2003 (AS XXXVII)
218 Devon Wolflin (Silverhart) Sergeant Emeritus May 18, 2003 (AS XXXVIII)
219 Sarah Oakenroad (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 7, 2003 (AS XXXVIII)
220 Frederick Blackmoore (Dragon's Mist) Armored Champion Jun 7, 2003 (AS XXXVIII)
221 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Rapier Champion Jun 8, 2003 (AS XXXVIII)
222 Jublian Harwyck (Wastekeep) Baronial Favour Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
223 Arianwen verch Kynwraidd ap Aeddan (Wastekeep) Baronial Favour Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
224 Sarah Elizabeth Atherton Harwyck (Wastekeep) Baronial Favour Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
225 Apemanski Gruenfjell (Wastekeep) Blasted Tree Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
226 Phillip de Mantel (Wastekeep) Blasted Tree Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
227 Olaf the Large (Wastekeep) Blasted Tree Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
228 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Blasted Tree Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
229 Gwenhwyvar Achtland (Wastekeep) Blasted Tree Jun 14, 2003 (AS XXXVIII)
230 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) A&S Champion Oct 5, 2003 (AS XXXVIII)
231 Katya in Rauðhára (Silver Keep) Baronial Favour Oct 11, 2003 (AS XXXVIII)
232 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Gallant Oct 25, 2003 (AS XXXVIII)
233 Arthur Greene of Deerhurst (Wastekeep) Baronial Favour Jan 31, 2004 (AS XXXVIII)
234 Rowena Kyncaidd (Wastekeep) Baronial Favour Jan 31, 2004 (AS XXXVIII)
235 Sarah Oakenroad (Wastekeep) Boffer Champion Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
236 Katherine of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
237 Katrina of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
238 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Armored Champion Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
239 Dyon de Mantel (Wastekeep) Rapier Champion Jun 5, 2004 (AS XXXIX)
240 Morgann of Chrysalis Keep (Wastekeep) Blasted Tree Aug 21, 2004 (AS XXXIX)
241 Caterina Giovanna Antelini (Wastekeep) Blasted Tree Aug 21, 2004 (AS XXXIX)
242 Ærinndis Ulfrrsdottier (Akornebir) Blasted Tree Aug 21, 2004 (AS XXXIX)
243 Hrafn Shieldbiter (Akornebir) A&S Champion Oct 2, 2004 (AS XXXIX)
244 Gwenhwyvar Achtland (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 2, 2004 (AS XXXIX)
245 Apemanski Gruenfjell (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 2, 2004 (AS XXXIX)
246 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Silver Keep Oct 2, 2004 (AS XXXIX)
247 Fine MacEwen (Wastekeep) Courtier-Steward Oct 23, 2004 (AS XXXIX)
248 Anwyn (Wastekeep) Blasted Tree Nov 13, 2004 (AS XXXIX)
249 Gusir Asbjornsson (Akornebir) Blasted Tree Nov 13, 2004 (AS XXXIX)
250 Meghan of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree Nov 13, 2004 (AS XXXIX)
251 Diana of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree Nov 13, 2004 (AS XXXIX)
252 Hymie McMillan (Wealdsmere) Blasted Tree May 14, 2005 (AS XL)
253 Fredricka the Slave (Wastekeep) Blasted Tree May 14, 2005 (AS XL)
254 Victoria D'hook (Wealdsmere) Blasted Tree May 14, 2005 (AS XL)
255 Rose Syslie (Akornebir) Blasted Tree May 14, 2005 (AS XL)
256 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Youth Archery Champion Jun 4, 2005 (AS XL)
257 Qorin Khanna (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 4, 2005 (AS XL)
258 Fine MacEwen (Wastekeep) Blasted Tree Jun 4, 2005 (AS XL)
259 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Jun 4, 2005 (AS XL)
260 Iain MacMillan (Akornebir) Silver Keep Aug 27, 2005 (AS XL)
261 Xarrmon Andralenger (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 2005 (AS XL)
262 Eion McDonnichaide (Wastekeep) Links of Service Oct 1, 2005 (AS XL)
263 Salia d'eschele (Wastekeep) A&S Champion Oct 2, 2005 (AS XL)
264 Judith Gusirdottr (Akornebir) Links of Service Dec 10, 2005 (AS XL)
265 William MacKenna (Wastekeep) Blasted Tree Jan 28, 2006 (AS XL)
266 Amberley Sylvanus (Cranehaven) Baronial Favour Mar 25, 2006 (AS XL)
267 Roth of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Mar 25, 2006 (AS XL)
268 Dyon de Mantel (Wastekeep) Rapier Champion Mar 25, 2006 (AS XL)
269 Desdemona Dacre (Wastekeep) Silver Keep May 20, 2006 (AS XLI)
270 Ysabella Greene (Wastekeep) Blasted Tree Jun 3, 2006 (AS XLI)
271 Ragnhildr Thorisdottir (Akornebir) Blasted Tree Jun 3, 2006 (AS XLI)
272 Rowland Greene (Wastekeep) Blasted Tree Jun 3, 2006 (AS XLI)
273 Thorgrim `utlagr (Wastekeep) Blasted Tree Jun 3, 2006 (AS XLI)
274 Osrik Rolfsson (Lyonsmarche) Armored Champion Jun 3, 2006 (AS XLI)
275 Rowland Greene (Wastekeep) Honorary Citizen Jun 3, 2006 (AS XLI)
276 Ysabella Greene (Wastekeep) Honorary Citizen Jun 3, 2006 (AS XLI)
277 Eion McDonnichaide (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 4, 2006 (AS XLI)
278 Salia d'eschele (Wastekeep) A&S Champion Sep 30, 2006 (AS XLI)
279 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Links of Service Oct 7, 2006 (AS XLI)
280 Christopher of Akornebir (Wastekeep) Links of Service Oct 7, 2006 (AS XLI)
281 Ærinndis Ulfrrsdottier (Akornebir) Silver Keep Jan 27, 2007 (AS XLI)
282 Katherine of Akornebir (Akornebir) Silver Keep Jan 27, 2007 (AS XLI)
283 Hrafn Shieldbiter (Akornebir) Silver Muse Jan 27, 2007 (AS XLI)
284 Eion McDonnichaide (Wastekeep) Blasted Tree May 6, 2007 (AS XLII)
285 Lothar filius Adalberti (Wastekeep) Blasted Tree May 6, 2007 (AS XLII)
286 Gwenhwyvar Achtland (Wastekeep) Silver Keep May 6, 2007 (AS XLII)
287 Apemanski Gruenfjell (Wastekeep) Silver Keep May 6, 2007 (AS XLII)
288 Dyon de Mantel (Wastekeep) Silver Muse May 6, 2007 (AS XLII)
289 Cliff of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree May 12, 2007 (AS XLII)
290 Gusir Asbjornsson (Akornebir) Silver Keep May 12, 2007 (AS XLII)
291 Ragnhildr Thorisdottir (Akornebir) Silver Keep Jun 30, 2007 (AS XLII) ***
292 Ysabella Greene (Wastekeep) Silver Keep Aug 11, 2007 (AS XLII)
293 Rowland Greene (Wastekeep) Silver Keep Aug 11, 2007 (AS XLII)
294 Salia d'eschele (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 2007 (AS XLII)
295 Dyon de Mantel (Wastekeep) A&S Champion Oct 6, 2007 (AS XLII)
296 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Rapier Champion Oct 6, 2007 (AS XLII)
297 Aaron de Mantel (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 2007 (AS XLII)
298 Qoyor Shingqotai (Vulcanfeldt) Armored Champion Oct 6, 2007 (AS XLII)
299 Qur-a (Vulcanfeldt) Youth Armored Champion Oct 6, 2007 (AS XLII)
300 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Blasted Tree Apr 3, 2008 (AS XLII)
301 Christopher of Akornebir (Wastekeep) Blasted Tree Apr 3, 2008 (AS XLII)
302 Neill of Akornebir (Akornebir) Blasted Tree Apr 3, 2008 (AS XLII)
303 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Blasted Tree Jun 7, 2008 (AS XLIII)
304 Vincent Andralenger (Wastekeep) Blasted Tree Jun 7, 2008 (AS XLIII)
305 Elianora de Cargow (Vulcanfeldt) Silver Muse Jun 7, 2008 (AS XLIII)
306 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Blasted Tree Jun 8, 2008 (AS XLIII)
307 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Baronial Favour Jul 19, 2008 (AS XLIII) ***
308 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Courtier-Artisan Sep 6, 2008 (AS XLIII)
309 Rowland Greene (Wastekeep) Gallant Sep 6, 2008 (AS XLIII)
310 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Blasted Tree Sep 6, 2008 (AS XLIII)
311 Lothar filius Adalberti (Wastekeep) Sappy Tree Sep 6, 2008 (AS XLIII)
312 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) A&S Champion Oct 4, 2008 (AS XLIII)
313 Aaron de Mantel (Wastekeep) Golden Garter Dec 13, 2008 (AS XLIII)
314 Rowland Greene (Wastekeep) Golden Garter Dec 13, 2008 (AS XLIII)
315 Iain MacMillan (Akornebir) Golden Garter Dec 13, 2008 (AS XLIII)
316 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Silver Keep Dec 13, 2008 (AS XLIII)
317 Roth of Wastekeep (Wastekeep) Silver Keep Dec 13, 2008 (AS XLIII)
318 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Silver Fox Dec 13, 2008 (AS XLIII)
319 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Silver Muse Jun 6, 2009 (AS XLIV)
320 Bacchus of Ambergard (Wastekeep) Archery Champion Jun 6, 2009 (AS XLIV)
321 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Gallant Aug 1, 2009 (AS XLIV)
322 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Yeoman Aug 1, 2009 (AS XLIV)
323 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) A&S Champion Oct 2, 2009 (AS XLIV)
324 Sadhbh Dhubh (Akornebir) Blasted Tree Nov 14, 2009 (AS XLIV)
325 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Blasted Tree Nov 14, 2009 (AS XLIV)
326 Þorkell Palsson (Akornebir) Blasted Tree Nov 14, 2009 (AS XLIV)
327 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Silver Fox Dec 12, 2009 (AS XLIV)
328 Epona Ehwaz (Wastekeep) Honorary Citizen Dec 12, 2009 (AS XLIV)
329 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Archery Champion Jun 5, 2010 (AS XLV)
330 Rodrekr ormstunga Sigmundarson (Wyewood) Armored Champion Jun 6, 2010 (AS XLV)
331 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Golden Garter Aug 7, 2010 (AS XLV)
332 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Sergeant Aug 7, 2010 (AS XLV)
333 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Courtier-Artisan Aug 7, 2010 (AS XLV)
334 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Sappy Tree Aug 7, 2010 (AS XLV)
335 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Baron's Favor Oct 2, 2010 (AS XLV)
336 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Golden Garter Oct 2, 2010 (AS XLV)
337 Ysabella Greene (Wastekeep) Baron's Favor Oct 2, 2010 (AS XLV)
338 Desdemona Dacre (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 2, 2010 (AS XLV)
339 Jurik Rowlandsson (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 2, 2010 (AS XLV)
340 Dyon de Mantel (Wastekeep) Baron's Favor Oct 2, 2010 (AS XLV)
341 Aubrey of Wealdsmere (Wealdsmere) Bardic Champion Oct 2, 2010 (AS XLV)
342 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) A&S Champion Oct 2, 2010 (AS XLV)
343 Dyon de Mantel (Wastekeep) Silver Fox Dec 11, 2010 (AS XLV)
344 Rowena Kyncaidd (Wastekeep) Baron's Favor Dec 11, 2010 (AS XLV)
345 Rodrekr ormstunga Sigmundarson (Wyewood) Baron's Favor Dec 11, 2010 (AS XLV)
346 Andrew Williams (Ambergard) Baron's Favor Dec 11, 2010 (AS XLV)
347 Þorkell Palsson (Akornebir) Branch Chirurgeon Jan 1, 2011 (AS XLV)
348 Andrew Williams (Ambergard) Baron's Favor Apr 10, 2011 (AS XLV)
349 Tiernan mor dal Cais (Stromgard) Baron's Favor Apr 10, 2011 (AS XLV)
350 Brynjolfr Fjalgeirsson (Crystal Crags) Baron's Favor Apr 16, 2011 (AS XLV)
351 Hrothgar Hrothgarson (Artemisia) Baron's Favor Apr 16, 2011 (AS XLV)
352 Sadhbh Dhubh (Akornebir) Baroness' Favor Apr 23, 2011 (AS XLV)
353 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Yeoman Emeritus May 22, 2011 (AS XLVI)
354 Salia d'eschele (Wastekeep) Sable Brush Jun 18, 2011 (AS XLVI)
355 Cler de Cieux (Lyonsmarche) Sable Brush Jun 19, 2011 (AS XLVI)
356 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 19, 2011 (AS XLVI)
357 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Sable Brush Jun 19, 2011 (AS XLVI)
358 Ærinndis Ulfrrsdottier (Akornebir) Sable Brush Jun 19, 2011 (AS XLVI)
359 Epona Ehwaz (Wastekeep) Sable Brush Jun 19, 2011 (AS XLVI)
360 Theodora Astarina of Nicaea (Wastekeep) Baroness' Favor Jun 19, 2011 (AS XLVI)
361 Filipe la Soree (An Tir) Definistrator Jun 19, 2011 (AS XLVI)
362 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Archery Champion Jun 19, 2011 (AS XLVI)
363 Aponi Danzilke (Wastekeep) Youth Champion Jun 19, 2011 (AS XLVI)
364 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Sable Brush Jun 19, 2011 (AS XLVI)
365 Andrew Williams (Ambergard) Rapier Champion Jun 19, 2011 (AS XLVI)
366 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Sappy Tree Aug 6, 2011 (AS XLVI)
367 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Gallant Aug 6, 2011 (AS XLVI)
368 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Courtier-Artisan Aug 6, 2011 (AS XLVI)
369 Ærinndis Ulfrrsdottier (Akornebir) Courtier-Steward Aug 6, 2011 (AS XLVI)
370 Phillip de Mantel (Wastekeep) Sergeant Aug 6, 2011 (AS XLVI)
371 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Sergeant Aug 6, 2011 (AS XLVI)
372 Raleigh MacCaba (Wastekeep) Sergeant Aug 6, 2011 (AS XLVI)
373 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Baron's Favor Oct 1, 2011 (AS XLVI)
374 Phillip de Mantel (Wastekeep) Baron's Favor Oct 1, 2011 (AS XLVI)
375 Rowena Kyncaidd (Wastekeep) Sable Brush Oct 1, 2011 (AS XLVI)
376 Sigmund Einarsson (Wastekeep) Links of Service Oct 1, 2011 (AS XLVI)
377 Theodora Astarina of Nicaea (Wastekeep) Links of Service Oct 1, 2011 (AS XLVI)
378 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Sable Brush Oct 1, 2011 (AS XLVI)
379 Cnut Ragnarsson (An Tir) Blasted Tree Oct 1, 2011 (AS XLVI)
380 Xarrmon Andralenger (Wastekeep) Silver Keep Oct 1, 2011 (AS XLVI)
381 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) A&S Champion Oct 1, 2011 (AS XLVI)
382 Ann MacCaba (Wastekeep) Bardic Champion Oct 1, 2011 (AS XLVI)
383 Tiernan mor dal Cais (Stromgard) Baron's Favor Oct 1, 2011 (AS XLVI)
384 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 2011 (AS XLVI)
385 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baron's Favor Nov 5, 2011 (AS XLVI)
386 Inguz Sigrun Miksdottir (Wastekeep) Silver Fox Dec 10, 2011 (AS XLVI)
387 Ysabella Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Dec 10, 2011 (AS XLVI)
388 Rowland Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Dec 10, 2011 (AS XLVI)
389 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Links of Service Jun 2, 2012 (AS XLVII)
390 Jurik Rowlandsson (Wastekeep) Links of Service Jun 2, 2012 (AS XLVII)
391 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 2, 2012 (AS XLVII)
392 Dyon de Mantel (Wastekeep) Rapier Champion Jun 2, 2012 (AS XLVII)
393 Laura Graham of Mugdock (Madrone) Youth Armored Champion Jun 2, 2012 (AS XLVII)
394 Theodora Cedricsdottir (Vulcanfeldt) Youth Archery Champion Jun 2, 2012 (AS XLVII)
395 Alric Ivarsson (Vulcanfeldt) Archery Champion Jun 2, 2012 (AS XLVII)
396 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Sappy Tree Jun 2, 2012 (AS XLVII)
397 Phillip de Mantel (Wastekeep) Sappy Tree Jun 2, 2012 (AS XLVII)
398 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Sappy Tree Jun 2, 2012 (AS XLVII)
399 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Definistrator Jun 2, 2012 (AS XLVII)
400 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 2012 (AS XLVII)
401 Svana Ormr (Wastekeep) Blasted Tree Oct 6, 2012 (AS XLVII)
402 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Bardic Champion Jan 19, 2013 (AS XLVII)
403 Conner Dogshanks (Dregate) Gallant Jan 19, 2013 (AS XLVII)
404 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Sergeant Jan 19, 2013 (AS XLVII)
405 Katherine of Akornebir (Akornebir) Silver Fox Jan 19, 2013 (AS XLVII)
406 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Baron's Favor Apr 20, 2013 (AS XLVII)
407 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baron's Favor Apr 20, 2013 (AS XLVII)
408 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Baron's Favor Apr 20, 2013 (AS XLVII)
409 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
410 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Archery Champion Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
411 James Graham of Mugdock (Madrone) Armored Champion Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
412 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Baron's Favor Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
413 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baron's Favor Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
414 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Definistrator Jun 15, 2013 (AS XLVIII)
415 Andrew Williams (Ambergard) Rapier Champion Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
416 Andrew Williams (Ambergard) Baroness' Favor Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
417 Dyon de Mantel (Wastekeep) Baroness' Favor Jun 16, 2013 (AS XLVIII)
418 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Courtier-Artisan Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
419 Emma Godwif (Akornebir) Courtier-Artisan Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
420 James Elwyc (Akornebir) Gallant Aug 3, 2013 (AS XLVIII)
421 Þorkell Palsson (Akornebir) Branch Exchequer Oct 1, 2013 (AS XLVIII)
422 Aaron de Mantel (Wastekeep) Screaming Gull Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
423 Emma Godwif (Akornebir) Bardic Champion Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
424 Lachlan MacLean (Dregate) Wastekeep Battered Helm Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
425 Meghan Oakendottir (Wastekeep) Lists of the Oak Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
426 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) A&S Champion Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
427 Rowland Greene (Wastekeep) Wastekeep Golden Stag Oct 5, 2013 (AS XLVIII)
428 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Silver Fox Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
429 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Baron's Favor Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
430 Alan Roy (Silverhart) Baron's Favor Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
431 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Baron's Favor Nov 9, 2013 (AS XLVIII)
432 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Blasted Tree Dec 14, 2013 (AS XLVIII)
433 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Artisan Alumnus Jan 11, 2014 (AS XLVIII)
434 Michael Richard the Tall (Wealdsmere) Armored Champion Jun 21, 2014 (AS XLIX)
435 James Graham of Mugdock (Madrone) Baron's Favor Jun 21, 2014 (AS XLIX)
436 Alan Roy (Silverhart) Baron's Favor Jun 21, 2014 (AS XLIX)
437 Andrew Williams (Ambergard) Baron's Favor Jun 21, 2014 (AS XLIX)
438 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion Jun 21, 2014 (AS XLIX)
439 Alric Ivarsson (Vulcanfeldt) Archery Champion Jun 21, 2014 (AS XLIX)
440 Alistair of Mugdock (Blatha An Oir) Youth Archery Champion Jun 21, 2014 (AS XLIX)
441 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Wastekeep Golden Stag Jun 21, 2014 (AS XLIX)
442 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Sable Brush Jun 21, 2014 (AS XLIX)
443 Ysabella Greene (Wastekeep) Dozing Bull Jun 21, 2014 (AS XLIX)
444 Katherine of Akornebir (Akornebir) Golden Garter Jun 21, 2014 (AS XLIX)
445 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Golden Garter Jun 21, 2014 (AS XLIX)
446 Dyon de Mantel (Wastekeep) Flaming Salamander Jun 21, 2014 (AS XLIX)
447 Emma Godwif (Akornebir) Sable Brush Jun 21, 2014 (AS XLIX)
448 Phillip de Mantel (Wastekeep) Silver Keep Jun 21, 2014 (AS XLIX)
449 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Definistrator Jun 21, 2014 (AS XLIX)
450 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Silver Keep Aug 3, 2014 (AS XLIX)
451 Katherine of Akornebir (Akornebir) Courtier-Steward Aug 9, 2014 (AS XLIX)
452 Þorkell Palsson (Akornebir) Courtier-Steward Aug 9, 2014 (AS XLIX)
453 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Sergeant Aug 9, 2014 (AS XLIX)
454 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Yeoman Aug 9, 2014 (AS XLIX)
455 Matheus Bane (Three Mountains) Baron's Favor Aug 9, 2014 (AS XLIX)
456 Andrew Williams (Ambergard) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
457 Seraphine Raleigh (Ambergard) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
458 Stefan of Pembroke (Madrone) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
459 Emmelina de Coventry (Madrone) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
460 James Graham of Mugdock (Madrone) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
461 Salomea de Haesel (Blatha An Oir) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
462 Ysabella Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
463 Andrew Williams (Ambergard) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
464 Seraphine Raleigh (Ambergard) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
465 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
466 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
467 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
468 Dyon de Mantel (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
469 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
470 Shannon O'Duncan (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
471 Regina O'Duncan (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
472 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
473 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
474 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
475 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
476 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Flaming Salamander Oct 4, 2014 (AS XLIX)
477 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Silken Pavillion Oct 4, 2014 (AS XLIX)
478 Katherine of Akornebir (Akornebir) Dozing Bull Oct 4, 2014 (AS XLIX)
479 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Compass Rose Oct 4, 2014 (AS XLIX)
480 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Hammer and Wolf Oct 4, 2014 (AS XLIX)
481 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
482 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
483 Steinar Aggerson (Lions Gate) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
484 Skeggi Nyewcombe (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
485 Michael Richard the Tall (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
486 Lachlan MacLean (Dregate) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
487 Dyon de Mantel (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
488 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
489 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
490 Phillip de Mantel (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
491 Rowland Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
492 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
493 Conner Dogshanks (Dregate) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
494 James Elwyc (Akornebir) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
495 Emma Godwif (Akornebir) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
496 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
497 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
498 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
499 Þorkell Palsson (Akornebir) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
500 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
501 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
502 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
503 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
504 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
505 Eachann na Beinne Leithe (Lyonsmarche) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
506 Steinbjorn Tros (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
507 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Wastekeep Battered Helm Oct 4, 2014 (AS XLIX)
508 Takakane Seiiji (Lyonsmarche) A&S Champion Oct 4, 2014 (AS XLIX)
509 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Bardic Champion Oct 4, 2014 (AS XLIX)
510 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
511 Samra Bint Farah Al Arselan (An Tir) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
512 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Honorary Citizen Oct 4, 2014 (AS XLIX)
513 Tanya of Wastekeep (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
514 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
515 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
516 Svana Ormr (Wastekeep) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
517 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Baron's Favor Oct 4, 2014 (AS XLIX)
518 Tanya of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Nov 1, 2014 (AS XLIX)
519 Svana Ormr (Wastekeep) Mischievous Ferret Nov 1, 2014 (AS XLIX)
520 Emma Godwif (Akornebir) Blasted Tree Nov 1, 2014 (AS XLIX)
521 James Elwyc (Akornebir) Blasted Tree Nov 1, 2014 (AS XLIX)
522 Phillip de Mantel (Wastekeep) Sable Wyvern Nov 1, 2014 (AS XLIX)
523 Fergus William Biggs (Wastekeep) Blasted Tree Nov 1, 2014 (AS XLIX)
524 Phillip de Mantel (Wastekeep) Argent Hammer Dec 13, 2014 (AS XLIX)
525 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Silver Keep Dec 13, 2014 (AS XLIX)
526 Þorkell Palsson (Akornebir) Silver Keep Dec 13, 2014 (AS XLIX)
527 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Silver Fox Dec 13, 2014 (AS XLIX)
528 Phillip de Mantel (Wastekeep) Sergeant Emeritus Jan 10, 2015 (AS XLIX)
529 Torvald Williamson (Wastekeep) Baron's Favor Jun 6, 2015 (AS L)
530 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Blasted Tree Jun 6, 2015 (AS L)
531 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Blasted Tree Jun 6, 2015 (AS L)
532 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Hammer and Wolf Jun 6, 2015 (AS L)
533 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Silver Keep Jun 6, 2015 (AS L)
534 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Silver Keep Jun 6, 2015 (AS L)
535 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 6, 2015 (AS L)
536 Emma Godwif (Akornebir) Screaming Gull Jun 6, 2015 (AS L)
537 Phillip de Mantel (Wastekeep) Wastekeep Golden Stag Jun 6, 2015 (AS L)
538 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Youth Archery Champion Jun 6, 2015 (AS L)
539 Rowland Greene (Wastekeep) Flaming Salamander Jun 6, 2015 (AS L)
540 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Archery Champion Jun 6, 2015 (AS L)
541 Agmund Ormleifr (Wastekeep) Definistrator Jun 6, 2015 (AS L)
542 Eachann na Beinne Leithe (Lyonsmarche) Sergeant Aug 8, 2015 (AS L)
543 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Sergeant Aug 8, 2015 (AS L)
544 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Gallant Aug 8, 2015 (AS L)
545 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Sappy Tree Aug 8, 2015 (AS L)
546 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Sappy Tree Aug 8, 2015 (AS L)
547 Garvin MacBrannon (Dregate) Wastekeep Battered Helm Oct 3, 2015 (AS L)
548 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Blasted Tree Oct 3, 2015 (AS L)
549 Roth of Wastekeep (Wastekeep) Dozing Bull Oct 3, 2015 (AS L)
550 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Argent Book Oct 3, 2015 (AS L)
551 Álvar Guerrero (Lyonsmarche) Blasted Tree Oct 3, 2015 (AS L)
552 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Mischievous Ferret Oct 3, 2015 (AS L)
553 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Lists of the Oak Oct 3, 2015 (AS L)
554 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Flaming Salamander Oct 3, 2015 (AS L)
555 William MacKenna (Wastekeep) Silver Keep Oct 3, 2015 (AS L)
556 Rowland Greene (Wastekeep) Sable Wyvern Oct 3, 2015 (AS L)
557 Andrew Williams (Ambergard) Sable Wyvern Oct 3, 2015 (AS L)
558 Rowland Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 3, 2015 (AS L)
559 Althaia filia Lazari (Dragon's Laire) Baroness' Favor Oct 4, 2015 (AS L)
560 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Baron's Favor Oct 10, 2015 (AS L)
561 Michael FitzGeoffrey (Midhaven) Baron's Favor Oct 10, 2015 (AS L)
562 Sarra the Brave (Madrone) Baron's Favor Oct 10, 2015 (AS L)
563 Richenda du Jardin (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 10, 2015 (AS L)
564 Rhobert am y Bwa (Lyonsmarche) A&S Champion Nov 14, 2015 (AS L)
565 Andrew Williams (Ambergard) Blasted Tree Nov 14, 2015 (AS L)
566 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 14, 2015 (AS L)
567 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Hammer and Wolf Nov 14, 2015 (AS L)
568 Þorkell Palsson (Akornebir) Rapier Champion Nov 14, 2015 (AS L)
569 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Flaming Salamander Nov 14, 2015 (AS L)
570 Thorgrim `utlagr (Wastekeep) A&S Champion Dec 12, 2015 (AS L)
571 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Sable Brush Dec 12, 2015 (AS L)
572 Epona Ehwaz (Wastekeep) Blasted Tree Dec 12, 2015 (AS L)
573 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Screaming Gull Dec 12, 2015 (AS L)
574 Theodora Astarina of Nicaea (Wastekeep) Bardic Champion Dec 12, 2015 (AS L)
575 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Bardic Champion Dec 12, 2015 (AS L)
576 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Baron's Favor Dec 12, 2015 (AS L)
577 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baron's Favor Dec 12, 2015 (AS L)
578 Rowland Greene (Wastekeep) Silver Fox Dec 12, 2015 (AS L)
579 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Blasted Tree Dec 12, 2015 (AS L)
580 Thorgrim `utlagr (Wastekeep) Silver Keep Dec 12, 2015 (AS L)
581 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Argent Hammer Dec 12, 2015 (AS L)
582 Þorkell Palsson (Akornebir) Captain of Sergeantry Feb 1, 2016 (AS L)
583 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
584 Thorgrim `utlagr (Wastekeep) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
585 William MacKenna (Wastekeep) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
586 Þorkell Palsson (Akornebir) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
587 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
588 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baron's Favor Jun 10, 2016 (AS LI)
589 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Silken Pavillion Jun 10, 2016 (AS LI)
590 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Silken Pavillion Jun 10, 2016 (AS LI)
591 Þorkell Palsson (Akornebir) Compass Rose Jun 10, 2016 (AS LI)
592 Starry of Wastekeep (Wastekeep) Links of Service Jun 10, 2016 (AS LI)
593 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Golden Garter Jun 10, 2016 (AS LI)
594 Anna MacKenna (Wastekeep) Blasted Tree Jun 10, 2016 (AS LI)
595 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Links of Service Jun 10, 2016 (AS LI)
596 Thorgrim `utlagr (Wastekeep) Flaming Salamander Jun 10, 2016 (AS LI)
597 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Armored Champion Jun 10, 2016 (AS LI)
598 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 10, 2016 (AS LI)
599 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Archery Champion Jun 10, 2016 (AS LI)
600 Ponry of Wastekeep (Wastekeep) Youth Archery Champion Jun 10, 2016 (AS LI)
601 James Elwyc (Akornebir) Rapier Champion Jun 11, 2016 (AS LI)
602 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Definistrator Jun 11, 2016 (AS LI)
603 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Yeoman Aug 6, 2016 (AS LI)
604 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Courtier-Steward Aug 6, 2016 (AS LI)
605 Þorkell Palsson (Akornebir) Gallant Aug 6, 2016 (AS LI)
606 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Oct 1, 2016 (AS LI)
607 Melike bint Mihail (Lyonsmarche) Honorary Citizen Oct 1, 2016 (AS LI)
608 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Honorary Citizen Oct 1, 2016 (AS LI)
609 Brangwyn Steward (Vulcanfeldt) Honorary Citizen Oct 1, 2016 (AS LI)
610 Torvald Williamson (Wastekeep) Hammer and Wolf Oct 1, 2016 (AS LI)
611 Torvald Williamson (Wastekeep) Silken Pavillion Oct 1, 2016 (AS LI)
612 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Hammer and Wolf Oct 1, 2016 (AS LI)
613 Kata Johannsdottir (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 2016 (AS LI)
614 Dyon de Mantel (Wastekeep) Spitting Duck Oct 1, 2016 (AS LI)
615 Litla-Sunneva in harsvarta (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 2016 (AS LI)
616 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Silver Keep Oct 1, 2016 (AS LI)
617 James Elwyc (Akornebir) Spitting Duck Dec 10, 2016 (AS LI)
618 Seraphine Raleigh (Ambergard) Spitting Duck Dec 10, 2016 (AS LI)
619 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Silver Fox Dec 10, 2016 (AS LI)
620 Agmund Ormleifr (Wastekeep) Blasted Tree Dec 10, 2016 (AS LI)
621 Hamarr Haksson (Wastekeep) Blasted Tree Dec 10, 2016 (AS LI)
622 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Silver Keep Dec 10, 2016 (AS LI)
623 Nala Vilhialmsdottir (Wastekeep) Links of Service Dec 10, 2016 (AS LI)
624 Þora Þorkelssdottir (Akornebir) Links of Service Dec 10, 2016 (AS LI)
625 William MacKenna (Wastekeep) Golden Garter Dec 10, 2016 (AS LI)
626 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Silver Muse Dec 10, 2016 (AS LI)
627 Hamarr Haksson (Wastekeep) Sergeant Mar 25, 2017 (AS LI)
628 Kata Johannsdottir (Wastekeep) Courtier-Steward Mar 25, 2017 (AS LI)
629 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Gallant Mar 25, 2017 (AS LI)
630 William MacKenna (Wastekeep) Branch Seneschal May 13, 2017 (AS LII)
631 Mathilda de Rouen (Akornebir) Blasted Tree May 13, 2017 (AS LII)
632 Þorkell Palsson (Akornebir) Flaming Salamander May 13, 2017 (AS LII)
633 Hamarr Haksson (Wastekeep) Sappy Tree May 13, 2017 (AS LII)
634 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Sergeant Emeritus May 20, 2017 (AS LII)
635 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Sable Wyvern Jun 10, 2017 (AS LII)
636 Samra Bint Farah Al Arselan (An Tir) Honorary Citizen Jun 10, 2017 (AS LII)
637 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Honorary Citizen Jun 10, 2017 (AS LII)
638 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Silver Keep Jun 10, 2017 (AS LII)
639 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Sable Brush Jun 10, 2017 (AS LII)
640 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Dozing Bull Jun 10, 2017 (AS LII)
641 Eachann na Beinne Leithe (Lyonsmarche) Silken Pavillion Jun 10, 2017 (AS LII)
642 Brangwyn Steward (Vulcanfeldt) Blasted Tree Jun 10, 2017 (AS LII)
643 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Silken Pavillion Jun 10, 2017 (AS LII)
644 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Spitting Duck Jun 10, 2017 (AS LII)
645 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Screaming Gull Jun 10, 2017 (AS LII)
646 Anna MacKenna (Wastekeep) Lists of the Oak Jun 10, 2017 (AS LII)
647 Melike bint Mihail (Lyonsmarche) Spitting Duck Jun 10, 2017 (AS LII)
648 Ronan MacKay (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Jun 10, 2017 (AS LII)
649 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Archery Champion Jun 10, 2017 (AS LII)
650 Alan Roy (Silverhart) Armored Champion Jun 10, 2017 (AS LII)
651 Rowland Greene (Wastekeep) Rapier Champion Jun 10, 2017 (AS LII)
652 Aiden Phelanson (Lyonsmarche) Youth Armored Champion - Lion Division Jun 10, 2017 (AS LII)
653 Levi Ben Lowelin (Wastekeep) Honorary Citizen Jun 10, 2017 (AS LII)
654 Andreas Hammarsson (Wastekeep) Links of Service Jun 10, 2017 (AS LII)
655 Kaedra Hamarsdottir (Wastekeep) Youth Armored Champion - Dragon Division Jun 10, 2017 (AS LII)
656 Quinlen son of Kismet of Vulcanfeldt (Vulcanfeldt) Youth Archery Champion Jun 10, 2017 (AS LII)
657 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Honorary Citizen Jun 10, 2017 (AS LII)
658 Þorkell Palsson (Akornebir) Definistrator Jun 20, 2017 (AS LII)
659 Suikazura in An Tir (Porte de l'Eau) Honorary Citizen Sep 2, 2017 (AS LII)
660 Gernon Valletort du Harfleur (Blatha An Oir) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Oct 6, 2017 (AS LII)
661 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Mischievous Ferret Oct 7, 2017 (AS LII)
662 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Sable Wyvern Oct 7, 2017 (AS LII)
663 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Spitting Duck Oct 7, 2017 (AS LII)
664 Rowland Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
665 Ysabella Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
666 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
667 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
668 William MacKenna (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
669 Fergus William Biggs (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
670 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
671 Þorkell Palsson (Akornebir) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
672 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
673 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
674 James Elwyc (Akornebir) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
675 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
676 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
677 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 28, 2017 (AS LII)
678 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Sappy Tree Oct 28, 2017 (AS LII)
679 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Silver Keep Oct 28, 2017 (AS LII)
680 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Flaming Salamander Oct 28, 2017 (AS LII)
681 Tanya of Wastekeep (Wastekeep) Wastekeep Golden Stag Oct 28, 2017 (AS LII)
682 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Lists of the Oak Oct 28, 2017 (AS LII)
683 Þorkell Palsson (Akornebir) Golden Garter Oct 28, 2017 (AS LII)
684 Litla-Sunneva in harsvarta (Wastekeep) Lists of the Oak Oct 28, 2017 (AS LII)
685 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Golden Garter Oct 28, 2017 (AS LII)
686 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 10, 2017 (AS LII)
687 Hamarr Haksson (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
688 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
689 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
690 Anna MacKenna (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
691 Genevieve Marie Etienette de Montagne (Madrone) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
692 Marcia of Jarrow Motte (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
693 Tanya of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
694 Lerthan inghean Uilliam (Dragon's Laire) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
695 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
696 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
697 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
698 Jurik Rowlandsson (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
699 Litla-Sunneva in harsvarta (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
700 Osrik Rolfsson (Lyonsmarche) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
701 Sigrun Skaldsdottir (Lyonsmarche) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
702 Rurik Gjafvaldsson (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
703 Isa Ormriauga (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
704 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
705 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
706 Finn Grim Baneson (Mountain Edge) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
707 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
708 Agmund Ormleifr (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
709 Brynna Hrafnsdottir (Akornebir) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
710 Levi Ben Lowelin (Wastekeep) Blasted Tree Nov 11, 2017 (AS LII)
711 Theodora Astarina of Nicaea (Wastekeep) Screaming Gull Nov 11, 2017 (AS LII)
712 Genevieve Marie Etienette de Montagne (Madrone) Honorary Citizen Nov 11, 2017 (AS LII)
713 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Blasted Tree Nov 11, 2017 (AS LII)
714 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Nov 11, 2017 (AS LII)
715 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Blasted Tree Nov 11, 2017 (AS LII)
716 Ramon de Leon (Akornebir) Blasted Tree Dec 9, 2017 (AS LII)
717 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) A&S Champion Dec 9, 2017 (AS LII)
718 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Sable Brush Dec 9, 2017 (AS LII)
719 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Silver Fox Dec 9, 2017 (AS LII)
720 Hamarr Haksson (Wastekeep) Silver Keep Dec 9, 2017 (AS LII)
721 Nakagawa Azula (Silverhart) Bardic Champion Dec 9, 2017 (AS LII)
722 Fergus William Biggs (Wastekeep) Yeoman Mar 24, 2018 (AS LII)
723 Snorri Styrrboli (Wastekeep) Sergeant Mar 24, 2018 (AS LII)
724 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Gallant Mar 24, 2018 (AS LII)
725 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Mar 24, 2018 (AS LII)
726 Eachann na Beinne Leithe (Lyonsmarche) Honorary Citizen Mar 24, 2018 (AS LII)
727 Kata Johannsdottir (Wastekeep) Silver Keep Mar 24, 2018 (AS LII)
728 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Armored Champion Jun 6, 2018 (AS LIII)
729 Shanna Njordsdottir (Wastekeep) Blasted Tree Jun 16, 2018 (AS LIII)
730 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Blasted Tree Jun 16, 2018 (AS LIII)
731 Alric Ivarsson (Vulcanfeldt) Archery Champion Jun 16, 2018 (AS LIII)
732 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion Jun 16, 2018 (AS LIII)
733 Serafima Ruriksdottir (Unknown) Youth Archery Champion Jun 16, 2018 (AS LIII)
734 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Sable Brush Jun 16, 2018 (AS LIII)
735 Snorri Styrrboli (Wastekeep) Blasted Tree Jun 16, 2018 (AS LIII)
736 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Definistrator Jun 16, 2018 (AS LIII)
737 Liam of Akornebir (Wastekeep) Youth Armored Champion - Griffin Division Jun 17, 2018 (AS LIII)
738 Matteus of Wastekeep (Wastekeep) Youth Armored Champion - Lion Division Jun 17, 2018 (AS LIII)
739 Beren Styrkarrson (Wastekeep) Youth Armored Champion - Dragon Division Oct 6, 2018 (AS LIII)
740 Hrathi Larsson (Wastekeep) Youth Armored Champion - Griffin Division Oct 6, 2018 (AS LIII)
741 Lif Gudrunsdottir (Akornebir) Youth Armored Champion - Lion Division Oct 6, 2018 (AS LIII)
742 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Golden Garter Oct 6, 2018 (AS LIII)
743 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Silken Pavillion Oct 6, 2018 (AS LIII)
744 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Silken Pavillion Oct 6, 2018 (AS LIII)
745 Daegar Fairhair (Stromgard) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Oct 6, 2018 (AS LIII)
746 Adam (Dragon's Laire) Wastekeep Battered Helm Oct 6, 2018 (AS LIII)
747 Katherine of Akornebir (Akornebir) Golden Garb Oct 6, 2018 (AS LIII)
748 Þórhalla Berbeinn (Akornebir) Blasted Tree Oct 27, 2018 (AS LIII)
749 Emma Godwif (Akornebir) Silver Muse Oct 27, 2018 (AS LIII)
750 William MacKenna (Wastekeep) Flaming Salamander Oct 27, 2018 (AS LIII)
751 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Silver Fox Dec 1, 2018 (AS LIII)
752 Sa'ada (Wealdsmere) Bardic Champion Dec 1, 2018 (AS LIII)
753 Pompeia Rufina (Wealdsmere) A&S Champion Dec 1, 2018 (AS LIII)
754 Fergus William Biggs (Wastekeep) Gallant Mar 16, 2019 (AS LIII)
755 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Courtier-Artisan Mar 16, 2019 (AS LIII)
756 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Silver Fox Mar 16, 2019 (AS LIII)
757 Fergus William Biggs (Wastekeep) Gallant Mar 16, 2019 (AS LIII)
758 Cedric Blackwell Rolfsson (Vulcanfeldt) Armored Champion Jun 1, 2019 (AS LIV)
759 Kian O'Ruadhri (Lions Gate) Rapier Champion Jun 1, 2019 (AS LIV)
760 Fergus William Biggs (Wastekeep) Archery Champion Jun 1, 2019 (AS LIV)
761 Thane Cedricsson (Vulcanfeldt) Youth Armored Champion - Dragon Division Jun 1, 2019 (AS LIV)
762 Eleazar Finrisson (Wastekeep) Youth Armored Champion - Griffin Division Jun 1, 2019 (AS LIV)
763 Eleazar Finrisson (Wastekeep) Youth Archery Champion Jun 1, 2019 (AS LIV)
764 Jorunn (Wastekeep) Blasted Tree Jun 1, 2019 (AS LIV)
765 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Golden Garb Jun 1, 2019 (AS LIV)
766 Ciana de’Libri (Lions Gate) Definistrator Jun 1, 2019 (AS LIV)
767 Kian O'Ruadhri (Lions Gate) Definistrator Jun 1, 2019 (AS LIV)
768 William MacKenna (Wastekeep) Courtier-Steward Jun 1, 2019 (AS LIV)
769 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Branch Seneschal Jul 23, 2019 (AS LIV)
770 Anna MacKenna (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 5, 2019 (AS LIV)
771 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) A&S Champion Oct 5, 2019 (AS LIV)
772 Livia Tasia (An Tir) Bardic Champion Oct 5, 2019 (AS LIV)
773 Lif Gudrunsdottir (Akornebir) Youth A&S Champion Oct 5, 2019 (AS LIV)
774 Þora Þorkelssdottir (Akornebir) Youth A&S Champion Oct 5, 2019 (AS LIV)
775 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Golden Garb Oct 5, 2019 (AS LIV)
776 Jorunn (Wastekeep) Sable Brush Oct 5, 2019 (AS LIV)
777 Brett of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 2019 (AS LIV)
778 Sabine of Wastekeep (Wastekeep) Blasted Tree Oct 5, 2019 (AS LIV)
779 Mathias Blackwater (Wastekeep) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Oct 5, 2019 (AS LIV)
780 James Elwyc (Akornebir) Rapier Champion Nov 2, 2019 (AS LIV)
781 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) A&S Champion Nov 2, 2019 (AS LIV)
782 Simeon of Akornebir (Akornebir) Youth Rapier Champion Nov 2, 2019 (AS LIV)
783 Simeon of Akornebir (Akornebir) Most Revolting Urchin Nov 2, 2019 (AS LIV)
784 Ylva Annarsdottir (Lions Gate) Honorary Citizen Mar 7, 2020 (AS LIV)
785 Una of Grimwith (Grimwithshire) A&S Champion Dec 11, 2021 (AS LVI)
786 William MacKenna (Wastekeep) Captain of Sergeantry Dec 11, 2021 (AS LVI)
787 Anna MacKenna (Wastekeep) Silver Keep Dec 11, 2021 (AS LVI)
788 Cem Hadar (Wastekeep) Blasted Tree Dec 11, 2021 (AS LVI)
789 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Baron's Favor Dec 11, 2021 (AS LVI)
790 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Baron's Favor Dec 11, 2021 (AS LVI)
791 Fergus William Biggs (Wastekeep) Baron's Favor Dec 11, 2021 (AS LVI)
792 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Branch Seneschal Jun 1, 2022 (AS LVII)
793 Finris Christianson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 11, 2022 (AS LVII)
794 Skaldi Vandraeðaskáld (Wastekeep) Rapier Champion Jun 11, 2022 (AS LVII)
795 Brett of Wastekeep (Wastekeep) Archery Champion Jun 11, 2022 (AS LVII)
796 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Yeoman Aug 13, 2022 (AS LVII)
797 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 1, 2022 (AS LVII)
798 Magdi Tynkere (Wastekeep) Blasted Tree Oct 1, 2022 (AS LVII)
799 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) A&S Champion Oct 1, 2022 (AS LVII)
800 Ainsley Emrick (Glyn Dwfn) Bardic Champion Oct 1, 2022 (AS LVII)
801 Oswald of Wastekeep (Wastekeep) Definistrator Oct 1, 2022 (AS LVII)
802 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Captain of Sergeantry Oct 1, 2022 (AS LVII)
803 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Oct 1, 2022 (AS LVII)
804 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Wastekeep Battered Helm Oct 1, 2022 (AS LVII)
805 Rashida bint Yusuf (Dragon's Mist) Yeoman Emeritus May 20, 2023 (AS LVIII)
806 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Armored Champion Jun 10, 2023 (AS LVIII)
807 William MacKenna (Wastekeep) Rapier Champion Jun 10, 2023 (AS LVIII)
808 Eleazar Finrisson (Wastekeep) Youth Armored Champion Jun 10, 2023 (AS LVIII)
809 Melike bint Mihail (Lyonsmarche) Blasted Tree Jun 10, 2023 (AS LVIII)
810 Brett of Wastekeep (Wastekeep) Wastekeep Golden Stag Jun 10, 2023 (AS LVIII)
811 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Silver Keep Jun 10, 2023 (AS LVIII)
812 Magdi Tynkere (Wastekeep) Silken Pavillion Jun 10, 2023 (AS LVIII)
813 Cem Hadar (Wastekeep) Silken Pavillion Jun 10, 2023 (AS LVIII)
814 Cuthbert Weaver (Akornebir) Blasted Tree Jun 10, 2023 (AS LVIII)
815 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Archery Champion Jun 11, 2023 (AS LVIII)
816 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Courtier-Artisan Aug 12, 2023 (AS LVIII)
817 Rúnfríðr kennikona (Cranehaven) Courtier-Artisan Aug 12, 2023 (AS LVIII)
818 Martin Bard Heward (Wastekeep) Bardic Champion Sep 30, 2023 (AS LVIII)
819 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) A&S Champion Sep 30, 2023 (AS LVIII)
820 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Captain of Sergeantry Sep 30, 2023 (AS LVIII)
821 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Silver Fox Sep 30, 2023 (AS LVIII)
822 Guy Grimsson (Grimwithshire) Not the Sharpest Knife of Wastekeep Sep 30, 2023 (AS LVIII)
823 Martin Bard Heward (Wastekeep) Wastekeep Battered Helm Sep 30, 2023 (AS LVIII)
824 Þora Þorkelssdottir (Akornebir) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
825 Lif Gudrunsdottir (Akornebir) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
826 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
827 Panfilo Duende de Cadiz (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
828 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
829 William Le Navetier (Akornebir) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
830 Suikazura in An Tir (Porte de l'Eau) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
831 William MacKenna (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
832 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
833 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
834 Rurik Gjafvaldsson (Vulcanfeldt) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
835 Isa Ormriauga (Vulcanfeldt) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
836 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Baron's Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
837 Þora Þorkelssdottir (Akornebir) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
838 Lif Gudrunsdottir (Akornebir) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
839 Sadhbh Dhubh (Akornebir) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
840 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
841 Rúnfríðr kennikona (Cranehaven) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
842 Brett of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
843 Skóga-Valdi Yngvarsson (Cranehaven) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
844 Cuthbert Weaver (Akornebir) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
845 Katrina Boeful (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
846 Jorunn (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
847 Sabine of Wastekeep (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
848 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
849 William MacKenna (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
850 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
851 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
852 Rurik Gjafvaldsson (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
853 Isa Ormriauga (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
854 Morgaina of the Woodlands (Lyonsmarche) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
855 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Baroness' Favor Feb 3, 2024 (AS LVIII)
856 Agnarr Hafthor (An Tir) Sable Wyvern Feb 3, 2024 (AS LVIII)
857 Torfi Osrikson (An Tir) Sable Wyvern Feb 3, 2024 (AS LVIII)
858 Eldrick Von Muth (Wastekeep) Blasted Tree Feb 3, 2024 (AS LVIII)
859 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Silver Muse Feb 3, 2024 (AS LVIII)
860 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Silver Fox Feb 3, 2024 (AS LVIII)
861 Snorri Styrrboli (Wastekeep) Silver Keep Feb 3, 2024 (AS LVIII)
862 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Golden Garter Feb 3, 2024 (AS LVIII)
863 Theodora Astarina of Nicaea (Wastekeep) Argent Hammer Feb 3, 2024 (AS LVIII)
864 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Branch Seneschal Feb 28, 2024 (AS LVIII)
865 Eldrick Von Muth (Wastekeep) Branch Social Media Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
866 Sadhbh Dhubh (Akornebir) Branch Exchequer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
867 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Branch Chamberlain Feb 28, 2024 (AS LVIII)
868 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Branch Chronicler Feb 28, 2024 (AS LVIII)
869 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Branch Scribal Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
870 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Branch Gold Key Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
871 Mairghread of Wastekeep (Wastekeep) Branch Lists Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
872 Ciosa Leonara Fioravanti (Wastekeep) Branch A & S Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
873 Andrzejek Piotrowski (Wastekeep) Branch Librarian Feb 28, 2024 (AS LVIII)
874 Caitriona Inghean Tomais (Wastekeep) Branch Chatelaine Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)
875 Cuthbert Weaver (Akornebir) Branch Pursuivant Feb 28, 2024 (AS LVIII)
876 William MacKenna (Wastekeep) Branch Heavy Marshal Feb 28, 2024 (AS LVIII)
877 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Branch Historian Feb 28, 2024 (AS LVIII)
878 Catriona of Rathcroghan (Wastekeep) Branch Historian Feb 28, 2024 (AS LVIII)
879 Oswald of Wastekeep (Wastekeep) Branch Social Media Officer Feb 28, 2024 (AS LVIII)