An Tir Order of Precedence

View: - -

-

Search awards:

Riderless Horse - Charts

Find Person by first letter of name
' A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Þ

Search for Person starting with: or containing:

device
Roll of Arms
Branch: Barony of Wealdsmere [Branch web site] { IN: Kingdom of An Tir }

Show by: - - -

- -

Awards granted by or specific to the Barony of Wealdsmere

#PersonAwardDate
1 Tiberius (Wealdsmere) Sergeant Jul 23, 1994 (AS XXIX)
2 Duncan Angus MacAlpin (Drachenwald) Sergeant Apr 29, 1995 (AS XXIX)
3 Elgar of Stonehaven (Cranehaven) Sergeant May 4, 1996 (AS XXXI)
4 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 20, 1996 (AS XXXI)
5 Jhone MacLachlan (Pendale) Sergeant Jun 28, 1997 (AS XXXII)
6 Timothy der Kenntnisreiche (Pendale) Yeoman Jul 1, 1997 (AS XXXII)
7 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Gallant Jul 1, 1997 (AS XXXII)
8 Rannveig skrifari (Cranehaven) A&S Champion Jul 26, 1997 (AS XXXII)
9 Abigail Kitchener (Wealdsmere) A&S Champion Jun 13, 1998 (AS XXXIII)
10 Eriska Vladescu (Wealdsmere) Baron's Favor Jul 27, 1998 (AS XXXIII)
11 Mary Ellen le Bret (Wealdsmere) Courtier Jul 31, 1998 (AS XXXIII)
12 Abigail Kitchener (Wealdsmere) Courtier Aug 2, 1998 (AS XXXIII)
13 Balthazard of Venice (Wealdsmere) Golden Oak Oct 10, 1998 (AS XXXIII)
14 Mary de Vannozzo (Wealdsmere) Sable Sea Lion Nov 7, 1998 (AS XXXIII)
15 Nada de Vannozzo (Wealdsmere) Sable Sea Lion Nov 7, 1998 (AS XXXIII)
16 Etienne d'Avignon (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 1999 (AS XXXIV)
17 Renata von Silverhart (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 1999 (AS XXXIV)
18 Isabel Geiagoes (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 1999 (AS XXXIV)
19 Greaghan McBayne (Lyonsmarche) banBheran's Favor May 28, 1999 (AS XXXIV)
20 Elayne Greybeard the Eclectic (Wealdsmere) Golden Osprey May 28, 1999 (AS XXXIV)
21 Thorolfr Brantsson (Stormhold) Sergeant Jun 26, 1999 (AS XXXIV)
22 Katla jarnkona (Wealdsmere) Courtier Jun 26, 1999 (AS XXXIV)
23 Kveldulf Hauksson (Wealdsmere) Sergeant Jun 26, 1999 (AS XXXIV)
24 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Sergeant Jun 30, 1999 (AS XXXIV)
25 Tiberius (Wealdsmere) Baron's Favor Jul 24, 1999 (AS XXXIV)
26 Isabel O'Roarke (Pendale) Sable Sea Lion Jul 24, 1999 (AS XXXIV)
27 Isabelle O'Roarke (Pendale) Sable Sea Lion Jul 24, 1999 (AS XXXIV)
28 Katla jarnkona (Wealdsmere) Bardic Champion Aug 14, 1999 (AS XXXIV)
29 Arianna O'Rourke (Pendale) A&S Champion Aug 14, 1999 (AS XXXIV)
30 Shivaji Ayudkrishna Matari (Pendale) Archery Champion Aug 14, 1999 (AS XXXIV)
31 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Armored Champion Aug 14, 1999 (AS XXXIV)
32 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion Aug 14, 1999 (AS XXXIV)
33 Roland Carpenter (Wealdsmere) Golden Oak Aug 23, 1999 (AS XXXIV)
34 Chloe of Brittany (Wealdsmere) Golden Oak Oct 10, 1999 (AS XXXIV)
35 Raharin Sutherland (Artemisia) Golden Acorn Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
36 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Golden Oak Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
37 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Golden Oak Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
38 Shamus Coffey (Atlantia) Golden Oak Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
39 Iain Crawford (Silverhart) Golden Acorn Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
40 Fiona Finnech (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
41 Stevyn Corde the Corsair (Wealdsmere) Golden Oak Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
42 Robbin Greybeard (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 16, 1999 (AS XXXIV)
43 Meagwin MacGiolla-Phadrig (Wealdsmere) Golden Acorn Feb 12, 2000 (AS XXXIV)
44 John James MacCrimmon (Wealdsmere) Golden Oak Feb 12, 2000 (AS XXXIV)
45 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Golden Oak May 26, 2000 (AS XXXV)
46 Meagwin MacGiolla-Phadrig (Wealdsmere) Bardic Champion Jun 17, 2000 (AS XXXV)
47 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion Jun 17, 2000 (AS XXXV)
48 Katla jarnkona (Wealdsmere) A&S Champion Jun 17, 2000 (AS XXXV)
49 Alane MacAonghais (Silverhart) Archery Champion Jun 17, 2000 (AS XXXV)
50 Hern Thorolfson (Wealdsmere) Armored Champion Jun 17, 2000 (AS XXXV)
51 Tillek the Tinker (Wealdsmere) Golden Oak Jul 15, 2000 (AS XXXV)
52 Etienne d'Avignon (Wealdsmere) Baron's Favor Jul 15, 2000 (AS XXXV)
53 Fergus mac Conal (Wealdsmere) banBheran's Favor Jul 15, 2000 (AS XXXV)
54 Briana von der Ostwache (Wealdsmere) Golden Osprey Jul 15, 2000 (AS XXXV)
55 Anna Folcswolf (Wealdsmere) banBheran's Favor Jul 24, 2000 (AS XXXV)
56 Roland Carpenter (Wealdsmere) Golden Oak Jul 29, 2000 (AS XXXV)
57 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Golden Acorn Aug 20, 2000 (AS XXXV)
58 Will Fletcher (Wealdsmere) Golden Oak Aug 20, 2000 (AS XXXV)
59 Emily Meagwensdottir (Wealdsmere) Sable Sea Lion Aug 20, 2000 (AS XXXV)
60 Greaghan McBayne (Lyonsmarche) Sergeant Aug 31, 2000 (AS XXXV)
61 Thera von Villach (Madrone) Golden Acorn Oct 21, 2000 (AS XXXV)
62 Weezil of Hillside (Pendale) Baron's Favor Oct 21, 2000 (AS XXXV)
63 Thorolfr Brantsson (Stormhold) Golden Oak Oct 21, 2000 (AS XXXV)
64 Jhone MacLachlan (Pendale) Golden Oak Oct 22, 2000 (AS XXXV)
65 Katla jarnkona (Wealdsmere) Golden Acorn Mar 3, 2001 (AS XXXV)
66 Cassandra McBaine (Lochac) Golden Oak Mar 3, 2001 (AS XXXV)
67 Catharine Folcswolf (Wealdsmere) Golden Oak Mar 3, 2001 (AS XXXV)
68 Sasha Folcswolf (Wealdsmere) Sable Sea Lion Mar 3, 2001 (AS XXXV)
69 Donavan the Meek (Wealdsmere) Sable Sea Lion May 26, 2001 (AS XXXVI)
70 Gwenafri Dun Na Scaeth (Wealdsmere) Bardic Champion Jun 16, 2001 (AS XXXVI)
71 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion Jun 16, 2001 (AS XXXVI)
72 Elaine de Parfondeval (Wealdsmere) A&S Champion Jun 16, 2001 (AS XXXVI)
73 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion Jun 16, 2001 (AS XXXVI)
74 Caieth of Umber (Silverhart) Armored Champion Jun 16, 2001 (AS XXXVI)
75 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Golden Oak Jun 23, 2001 (AS XXXVI)
76 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Golden Oak Jun 23, 2001 (AS XXXVI)
77 Shamus Coffey (Atlantia) Golden Osprey Jun 23, 2001 (AS XXXVI)
78 Qoyor Shingqotai (Vulcanfeldt) Sergeant Sep 22, 2001 (AS XXXVI)
79 Osrik Rolfsson (Lyonsmarche) Sergeant Sep 22, 2001 (AS XXXVI)
80 Iain Crawford (Silverhart) Gallant Sep 22, 2001 (AS XXXVI)
81 Abigail Kitchener (Wealdsmere) Golden Oak Oct 21, 2001 (AS XXXVI)
82 Weezil of Hillside (Pendale) Golden Acorn Feb 9, 2002 (AS XXXVI)
83 Jhone MacLachlan (Pendale) Baron's Favor Feb 20, 2002 (AS XXXVI)
84 Abigail Kitchener (Wealdsmere) banBheran's Favor Feb 20, 2002 (AS XXXVI)
85 Elaine de Parfondeval (Wealdsmere) Golden Oak Feb 28, 2002 (AS XXXVI)
86 Devon Wolflin (Silverhart) Armored Champion Jun 15, 2002 (AS XXXVII)
87 Svana Eriksdottir (Wealdsmere) Bardic Champion Jun 16, 2002 (AS XXXVII)
88 Renata von Silverhart (Wealdsmere) A&S Champion Jun 16, 2002 (AS XXXVII)
89 Iain Crawford (Silverhart) Rapier Champion Jun 16, 2002 (AS XXXVII)
90 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion Jun 16, 2002 (AS XXXVII)
91 Robbin Greybeard (Wealdsmere) Sergeant Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
92 Malachi of Logere (Silverhart) Sergeant Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
93 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Gallant Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
94 Mychael le Renard (Wealdsmere) Gallant Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
95 Sterling of Dunbar (Wealdsmere) Gallant Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
96 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Courtier Sep 14, 2002 (AS XXXVII)
97 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Golden Oak Oct 19, 2002 (AS XXXVII)
98 Etienne d'Avignon (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 19, 2002 (AS XXXVII)
99 Gwenafri Dun Na Scaeth (Wealdsmere) Golden Acorn Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
100 Cedric of the Floppy Hat (Drachenwald) Golden Oak Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
101 Karen McLucas (Drachenwald) Golden Oak Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
102 Stevyn Corde the Corsair (Wealdsmere) Golden Osprey Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
103 Giuliana Audaci (Wealdsmere) Golden Osprey Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
104 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Golden Osprey Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
105 William of Wealdsmere (Wealdsmere) Golden Osprey Jan 18, 2003 (AS XXXVII)
106 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Branch Gold Key Officer Feb 1, 2003 (AS XXXVII)
107 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Bardic Champion May 3, 2003 (AS XXXVIII)
108 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Rapier Champion May 3, 2003 (AS XXXVIII)
109 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion May 3, 2003 (AS XXXVIII)
110 Devon Wolflin (Silverhart) Armored Champion May 3, 2003 (AS XXXVIII)
111 Frederick von Innsbruck (Lyonsmarche) Sergeant Sep 20, 2003 (AS XXXVIII)
112 William Cornwallis MacLeod (Silverhart) Sergeant Sep 20, 2003 (AS XXXVIII)
113 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Deputy Branch Chirurgeon Oct 1, 2003 (AS XXXVIII)
114 Renata von Silverhart (Wealdsmere) A&S Champion Oct 18, 2003 (AS XXXVIII)
115 Renata von Silverhart (Wealdsmere) Golden Acorn May 1, 2004 (AS XXXIX)
116 Katla jarnkona (Wealdsmere) Golden Oak May 1, 2004 (AS XXXIX)
117 Devon Wolflin (Silverhart) Baron's Favor May 1, 2004 (AS XXXIX)
118 Gwenafri Dun Na Scaeth (Wealdsmere) Bardic Champion May 1, 2004 (AS XXXIX)
119 Iain Crawford (Silverhart) Rapier Champion May 1, 2004 (AS XXXIX)
120 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion May 1, 2004 (AS XXXIX)
121 Devon Wolflin (Silverhart) Armored Champion May 1, 2004 (AS XXXIX)
122 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Golden Acorn May 30, 2004 (AS XXXIX)
123 Abigail Kitchener (Wealdsmere) Golden Acorn May 30, 2004 (AS XXXIX)
124 Mychael le Renard (Wealdsmere) Golden Oak May 30, 2004 (AS XXXIX)
125 Hanicka of Bohemia (Wealdsmere) Golden Oak May 30, 2004 (AS XXXIX)
126 Fergus Sturrock (Wealdsmere) Golden Oak May 30, 2004 (AS XXXIX)
127 Fiona Finnech (Wealdsmere) Golden Osprey Jul 31, 2004 (AS XXXIX)
128 Caieth of Umber (Silverhart) Baron's Favor Sep 25, 2004 (AS XXXIX)
129 Greaghan McBayne (Lyonsmarche) Golden Oak Sep 25, 2004 (AS XXXIX)
130 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 25, 2004 (AS XXXIX)
131 Seamus Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Oak Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
132 Sorcha Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Oak Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
133 Tegwin of Pembroke (Wealdsmere) Golden Oak Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
134 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
135 Gabriell MacBain (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
136 David son of Naneeta (Silverhart) Sable Sea Lion Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
137 Abigail Kitchener (Wealdsmere) A&S Champion Oct 16, 2004 (AS XXXIX)
138 Etienne d'Avignon (Wealdsmere) banBheran's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
139 Clarice Degroot du Mas (Wealdsmere) banBheran's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
140 Halla Hrafnsdottir (Stormhold) banBheran's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
141 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) banBheran's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
142 Thorolfr Brantsson (Stormhold) banBheran's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
143 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Baron's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
144 Brandt Sturrock (Wealdsmere) Baron's Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
145 Kelta Sturrock (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 6, 2004 (AS XXXIX)
146 Rosalie (Pendale) Baron's Favor Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
147 Turloch Spathasson (Pendale) Golden Oak Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
148 Brian Spathes (Pendale) Golden Oak Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
149 Shammoriah of Drakenwolf (Pendale) Golden Oak Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
150 Bridget Woulfe (Pendale) Golden Oak Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
151 Jorundr Skogarnef (Pendale) Golden Oak Nov 20, 2004 (AS XXXIX)
152 Olivia Visconti (Cranehaven) Baroness' Favor Mar 12, 2005 (AS XXXIX)
153 Bashaar ibn Abd'al Salaam (Wealdsmere) Golden Oak Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
154 Guy Grimsson (Grimwithshire) Golden Oak Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
155 Gwenafri Dun Na Scaeth (Wealdsmere) Golden Oak Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
156 Elaine de Parfondeval (Wealdsmere) Golden Acorn Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
157 Mychael le Renard (Wealdsmere) Golden Acorn Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
158 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
159 Abigail Kitchener (Wealdsmere) Golden Osprey Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
160 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
161 Mychael le Renard (Wealdsmere) Rapier Champion Apr 30, 2005 (AS XXXIX)
162 Ada Cormack (Wealdsmere) Golden Acorn May 28, 2005 (AS XL)
163 Meghan Sturrock (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 2005 (AS XL)
164 Seamus Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Acorn May 28, 2005 (AS XL)
165 Tiberius (Wealdsmere) Golden Oak May 29, 2005 (AS XL)
166 Clarice Degroot du Mas (Wealdsmere) Golden Oak May 29, 2005 (AS XL)
167 Alîme al-Aydiniyya (Wealdsmere) Golden Acorn May 29, 2005 (AS XL)
168 Alîme al-Aydiniyya (Wealdsmere) Baron's Favor May 29, 2005 (AS XL)
169 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Golden Osprey May 29, 2005 (AS XL)
170 Ynguildr Ogurrsdottir (Silverhart) Golden Oak Jun 11, 2005 (AS XL)
171 Muirenn inghean Derbail (Grimwithshire) Golden Oak Jun 25, 2005 (AS XL)
172 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Golden Oak Jun 25, 2005 (AS XL)
173 Fredricka the Slave (Wastekeep) Golden Oak Jul 23, 2005 (AS XL)
174 Seamus Mac an tSaoi (Silverhart) Sergeant Aug 27, 2005 (AS XL)
175 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Sergeant Aug 27, 2005 (AS XL)
176 Will Fletcher (Wealdsmere) Yeoman Aug 27, 2005 (AS XL)
177 Devon Wolflin (Silverhart) Baron's Favor Sep 17, 2005 (AS XL)
178 Roland Carpenter (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 17, 2005 (AS XL)
179 Raegnarr of Pendale (Pendale) Golden Oak Sep 17, 2005 (AS XL)
180 Jhone MacLachlan (Pendale) Golden Osprey Sep 17, 2005 (AS XL)
181 Adele du Nord (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2005 (AS XL)
182 Thorolfr Brantsson (Stormhold) Golden Acorn Oct 15, 2005 (AS XL)
183 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2005 (AS XL)
184 Halla Hrafnsdottir (Stormhold) Golden Oak Oct 15, 2005 (AS XL)
185 Antonia la Matta (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2005 (AS XL)
186 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 15, 2005 (AS XL)
187 Will Fletcher (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 15, 2005 (AS XL)
188 Elaine de Parfondeval (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 15, 2005 (AS XL)
189 Guy Grimsson (Grimwithshire) Armored Champion Oct 15, 2005 (AS XL)
190 Angus of the Reeds (Pendale) Golden Oak Nov 19, 2005 (AS XL)
191 Elizabeth Canning (Pendale) Golden Oak Nov 19, 2005 (AS XL)
192 Gabriel Spathasson (Pendale) Golden Oak Nov 19, 2005 (AS XL)
193 Montgomery Avenoush (Pendale) Golden Oak Nov 19, 2005 (AS XL)
194 Shide'h Avenoush (Pendale) Golden Acorn Nov 19, 2005 (AS XL)
195 Vanora Spathason (Pendale) Golden Oak Nov 19, 2005 (AS XL)
196 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Golden Acorn Feb 4, 2006 (AS XL)
197 Hanicka of Bohemia (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 4, 2006 (AS XL)
198 Rose of Grimwith (Grimwithshire) Sable Sea Lion Feb 4, 2006 (AS XL)
199 Iain Crawford (Silverhart) Archery Champion Apr 29, 2006 (AS XL)
200 Iain Crawford (Silverhart) Rapier Champion Apr 29, 2006 (AS XL)
201 Maryam (Wealdsmere) Bardic Champion Apr 29, 2006 (AS XL)
202 Kelta Sturrock (Wealdsmere) A&S Champion Apr 29, 2006 (AS XL)
203 Thorolfr Brantsson (Stormhold) Armored Champion Apr 29, 2006 (AS XL)
204 Caieth of Umber (Silverhart) Golden Oak May 27, 2006 (AS XLI)
205 Araviere Isobelle Magdaleine de St. Etienne (Silverhart) Golden Oak May 27, 2006 (AS XLI)
206 Brandt Sturrock (Wealdsmere) Golden Osprey May 27, 2006 (AS XLI)
207 Kelta Sturrock (Wealdsmere) Golden Osprey May 27, 2006 (AS XLI)
208 Coinneach mac Dhomhnuill (Silverhart) Golden Oak Jun 17, 2006 (AS XLI)
209 Malachi of Logere (Silverhart) Golden Oak Jun 17, 2006 (AS XLI)
210 Ronin Barrett (Silverhart) Golden Oak Jun 17, 2006 (AS XLI)
211 Sorcha Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Acorn Jun 17, 2006 (AS XLI)
212 Vulrick the Pierced (Wealdsmere) Golden Oak Jun 17, 2006 (AS XLI)
213 Isabeau Du Bois (Silverhart) Sable Sea Lion Jun 17, 2006 (AS XLI)
214 Rois of Grimwith (Grimwithshire) Sable Sea Lion Aug 4, 2006 (AS XLI)
215 Anne Claxton (Grimwithshire) Golden Acorn Aug 5, 2006 (AS XLI)
216 Rioghnach inghean Chonchobhair Atha Dhara (Grimwithshire) Golden Acorn Aug 5, 2006 (AS XLI)
217 Una of Grimwith (Grimwithshire) Golden Acorn Aug 5, 2006 (AS XLI)
218 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Golden Osprey Aug 5, 2006 (AS XLI)
219 Cheyenne McFee (Grimwithshire) Sable Sea Lion Aug 5, 2006 (AS XLI)
220 Vulrick the Pierced (Wealdsmere) Sergeant Aug 19, 2006 (AS XLI)
221 Jhone MacLachlan (Pendale) Yeoman Aug 19, 2006 (AS XLI)
222 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Gallant Aug 19, 2006 (AS XLI)
223 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Courtier Aug 19, 2006 (AS XLI)
224 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Courtier Aug 19, 2006 (AS XLI)
225 Aodhan of Tyre (Silverhart) Golden Oak Oct 14, 2006 (AS XLI)
226 Jean Kyle de Montaigne (Pendale) Golden Oak Oct 14, 2006 (AS XLI)
227 Kelta Sturrock (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 14, 2006 (AS XLI)
228 Swidholm of Starkey (Silverhart) Sable Sea Lion Oct 14, 2006 (AS XLI)
229 Nuala inghean Seamus (Silverhart) Sable Sea Lion Oct 14, 2006 (AS XLI)
230 Stella of Lloegyr (Silverhart) Golden Oak Feb 24, 2007 (AS XLI)
231 Ansgar the Blood Axe (Silverhart) Golden Oak Feb 24, 2007 (AS XLI)
232 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Golden Osprey Feb 24, 2007 (AS XLI)
233 Jeremy (Silverhart) Sable Sea Lion Feb 24, 2007 (AS XLI)
234 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Bardic Champion Apr 28, 2007 (AS XLI)
235 Elaine de Parfondeval (Wealdsmere) A&S Champion Apr 28, 2007 (AS XLI)
236 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion Apr 28, 2007 (AS XLI)
237 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Armored Champion Apr 28, 2007 (AS XLI)
238 Mowgli of Hillside (Pendale) Rapier Champion Apr 28, 2007 (AS XLI)
239 Seamus Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Osprey Jun 23, 2007 (AS XLII)
240 Katherine Hawkins (Silverhart) Sable Sea Lion Jun 23, 2007 (AS XLII)
241 Ailionora Inghean Tighearnach (Wealdsmere) Baron's Favor Jul 14, 2007 (AS XLII)
242 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Golden Oak Jul 14, 2007 (AS XLII)
243 Alane MacAonghais (Silverhart) Golden Oak Aug 4, 2007 (AS XLII)
244 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Golden Acorn Aug 4, 2007 (AS XLII)
245 Bridget Woulfe (Pendale) Baroness' Favor Aug 4, 2007 (AS XLII)
246 Vanessa Spade (Pendale) Sable Sea Lion Aug 4, 2007 (AS XLII)
247 Jhone MacLachlan (Pendale) Gallant Aug 18, 2007 (AS XLII)
248 Birna of Wealdsmere (Silverhart) Courtier Aug 18, 2007 (AS XLII)
249 Arabella Hawkyns (Silverhart) Golden Oak Sep 22, 2007 (AS XLII)
250 Boudicca Icemi (Silverhart) Golden Oak Sep 22, 2007 (AS XLII)
251 Bashaar ibn Abd'al Salaam (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 22, 2007 (AS XLII)
252 Eric of House Wyrd (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 22, 2007 (AS XLII)
253 Zahir Baduir al'Din ibn Rashid (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 22, 2007 (AS XLII)
254 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 22, 2007 (AS XLII)
255 Gabriell MacBain (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 22, 2007 (AS XLII)
256 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 13, 2007 (AS XLII)
257 Vilighisal of House Wyrd (Pendale) Baron's Favor Oct 13, 2007 (AS XLII)
258 Raegnarr of Pendale (Pendale) Baron's Favor Oct 13, 2007 (AS XLII)
259 Adele du Nord (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 13, 2007 (AS XLII)
260 Anne Claxton (Grimwithshire) Baron's Favor Nov 17, 2007 (AS XLII)
261 Raven the Wanderer (Pendale) Baron's Favor Nov 17, 2007 (AS XLII)
262 Naneeta (Silverhart) Baron's Favor Nov 17, 2007 (AS XLII)
263 Pendale, Shire of (Pendale) Baron's Favor Nov 17, 2007 (AS XLII)
264 Pendale, Shire of (Pendale) Baroness' Favor Nov 17, 2007 (AS XLII)
265 Milisandia verch Madoc (Lyonsmarche) Golden Osprey Nov 17, 2007 (AS XLII)
266 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Golden Osprey Nov 17, 2007 (AS XLII)
267 Signy Oksendahl (Wealdsmere) Golden Osprey Nov 17, 2007 (AS XLII)
268 Alyssa (Pendale) Sable Sea Lion Nov 17, 2007 (AS XLII)
269 Adrianna (Pendale) Sable Sea Lion Nov 17, 2007 (AS XLII)
270 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
271 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
272 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
273 Devon Wolflin (Silverhart) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
274 Abigail Kitchener (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
275 Jhone MacLachlan (Pendale) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
276 Will Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
277 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Baroness' Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
278 Hanicka of Bohemia (Wealdsmere) Baron's Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
279 Nikita Gdanskya (Wealdsmere) Baron's Favor Nov 24, 2007 (AS XLII)
280 Fergus Sturrock (Wealdsmere) Golden Osprey Nov 24, 2007 (AS XLII)
281 Devon Wolflin (Silverhart) Golden Osprey Nov 24, 2007 (AS XLII)
282 Renata von Silverhart (Wealdsmere) Golden Osprey Nov 24, 2007 (AS XLII)
283 Sorcha Mac an tSaoi (Silverhart) Golden Osprey Feb 23, 2008 (AS XLII)
284 Arnóra Grimsdottir (Wealdsmere) Golden Osprey Mar 1, 2008 (AS XLII)
285 Gareth the Somber (Silverhart) Baroness' Favor Apr 26, 2008 (AS XLII)
286 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Rapier Champion May 24, 2008 (AS XLIII)
287 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Bardic Champion May 24, 2008 (AS XLIII)
288 Caitlin MacRuadhyh (Wealdsmere) Golden Acorn May 24, 2008 (AS XLIII)
289 Sessidi MacThoy (Wealdsmere) A&S Champion May 24, 2008 (AS XLIII)
290 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion May 24, 2008 (AS XLIII)
291 Guy Grimsson (Grimwithshire) Armored Champion May 24, 2008 (AS XLIII)
292 Gabriell MacBain (Wealdsmere) Baroness' Favor Jun 7, 2008 (AS XLIII)
293 Stella of Lloegyr (Silverhart) Courtier Aug 16, 2008 (AS XLIII)
294 Cler de Cieux (Lyonsmarche) Courtier Aug 16, 2008 (AS XLIII)
295 Braith (Wealdsmere) Courtier Aug 16, 2008 (AS XLIII)
296 Braith (Wealdsmere) Yeoman Aug 16, 2008 (AS XLIII)
297 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Courtier Aug 16, 2008 (AS XLIII)
298 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Sergeant Aug 16, 2008 (AS XLIII)
299 Guillaume au Bon Coeur (Wealdsmere) Golden Oak Sep 20, 2008 (AS XLIII)
300 Lecrezia de Volterra (Wealdsmere) Golden Oak Sep 20, 2008 (AS XLIII)
301 Bernadette (Wealdsmere) Golden Oak Oct 18, 2008 (AS XLIII)
302 Tighearnach ua Catháin Átha Dara (Grimwithshire) Baron's Favor Oct 18, 2008 (AS XLIII)
303 Acadia Sevensdottir (Wealdsmere) Sable Sea Lion Oct 18, 2008 (AS XLIII)
304 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Golden Osprey Feb 21, 2009 (AS XLIII)
305 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2009 (AS XLIII)
306 Æthan dal Cais (Wealdsmere) Golden Oak Feb 21, 2009 (AS XLIII)
307 Balin of Wealdsmere (Wealdsmere) Baron's Favor Mar 28, 2009 (AS XLIII)
308 Braith (Wealdsmere) Silver Quiver Mar 28, 2009 (AS XLIII)
309 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Golden Oak Apr 25, 2009 (AS XLIII)
310 Sgor Bifruson (Pendale) Golden Oak May 23, 2009 (AS XLIV)
311 Finris Christianson (Wealdsmere) Golden Oak May 23, 2009 (AS XLIV)
312 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Bardic Champion May 24, 2009 (AS XLIV)
313 Æthan dal Cais (Wealdsmere) Baron's Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
314 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Baroness' Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
315 Vulrick the Pierced (Wealdsmere) Baroness' Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
316 Kveldulf Hauksson (Wealdsmere) Baroness' Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
317 Malachi of Logere (Silverhart) Baroness' Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
318 Killianflynn MacThoy (Arn Hold) Rapier Champion May 24, 2009 (AS XLIV)
319 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Armored Champion May 24, 2009 (AS XLIV)
320 Cler de Cieux (Lyonsmarche) A&S Champion May 24, 2009 (AS XLIV)
321 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Baron's Favor May 24, 2009 (AS XLIV)
322 Brian Spathes (Pendale) Archery Champion May 24, 2009 (AS XLIV)
323 Richenda du Jardin (Wealdsmere) A&S Champion Jun 20, 2009 (AS XLIV)
324 Thomas of Silverhart (Silverhart) Sable Sea Lion Aug 1, 2009 (AS XLIV)
325 Alane MacAonghais (Silverhart) Silver Quiver Aug 1, 2009 (AS XLIV)
326 Connar Drakenwolf (Pendale) Golden Oak Aug 1, 2009 (AS XLIV)
327 Katherine Hawkins (Silverhart) Courtier Aug 22, 2009 (AS XLIV)
328 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Courtier Aug 22, 2009 (AS XLIV)
329 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Golden Oak Aug 22, 2009 (AS XLIV) ***
330 Mayree of Silverhart (Grimwithshire) Sable Sea Lion Sep 19, 2009 (AS XLIV)
331 Juvante of Wealdsmere (Wealdsmere) Sable Sea Lion Sep 19, 2009 (AS XLIV)
332 Hrothgar Hrothgarson (Artemisia) Baroness' Favor Sep 19, 2009 (AS XLIV)
333 Da’oud al-Dimashqi (Sentinel's Keep) Baron's Favor Sep 19, 2009 (AS XLIV)
334 Seraphina Ferris (Wealdsmere) Golden Oak Sep 19, 2009 (AS XLIV)
335 Brian Spathes (Pendale) Silver Quiver Sep 24, 2009 (AS XLIV)
336 Abigail Kitchener (Wealdsmere) A&S Champion Oct 17, 2009 (AS XLIV)
337 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 17, 2009 (AS XLIV)
338 Tabitha de Gournay (Silverhart) Golden Acorn Feb 20, 2010 (AS XLIV)
339 Tova Fransdottir (Lyonsmarche) Golden Oak Apr 24, 2010 (AS XLIV)
340 Phelan Tolusmiðr (Lyonsmarche) Golden Acorn Apr 24, 2010 (AS XLIV)
341 Gabriell MacBain (Wealdsmere) Baron's Favor May 29, 2010 (AS XLV)
342 Guy Grimsson (Grimwithshire) Golden Osprey May 29, 2010 (AS XLV)
343 Braith (Wealdsmere) Golden Acorn May 29, 2010 (AS XLV)
344 Hrathi Larsson (Wastekeep) Sable Sea Lion May 30, 2010 (AS XLV)
345 Richenda du Jardin (Wealdsmere) Golden Acorn May 30, 2010 (AS XLV)
346 Iain Crawford (Silverhart) Rapier Champion May 30, 2010 (AS XLV)
347 Brandt Sturrock (Wealdsmere) Bardic Champion May 30, 2010 (AS XLV)
348 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Archery Champion May 30, 2010 (AS XLV)
349 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) A&S Champion May 30, 2010 (AS XLV)
350 Malachi of Logere (Silverhart) Armored Champion May 30, 2010 (AS XLV)
351 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Baron's Favor Jun 19, 2010 (AS XLV)
352 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Golden Acorn Jun 19, 2010 (AS XLV)
353 Will Fletcher (Wealdsmere) Golden Osprey Jun 19, 2010 (AS XLV)
354 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Golden Oak Jun 19, 2010 (AS XLV)
355 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Golden Osprey Jun 19, 2010 (AS XLV)
356 Joseph of Silverhart (Silverhart) Sable Sea Lion Aug 7, 2010 (AS XLV)
357 Lynn the Weaver (Wastekeep) Golden Acorn Aug 7, 2010 (AS XLV)
358 Kveldulf Hauksson (Wealdsmere) Golden Oak Aug 7, 2010 (AS XLV)
359 Arabella Hawkyns (Silverhart) Golden Osprey Aug 7, 2010 (AS XLV)
360 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Yeoman Oct 16, 2010 (AS XLV)
361 Aliette del la Croix (Silverhart) Courtier Oct 16, 2010 (AS XLV)
362 Gareth the Somber (Silverhart) Sergeant Oct 16, 2010 (AS XLV)
363 Ophelia of Fern Glen (Pendale) Courtier Oct 16, 2010 (AS XLV)
364 Ástríðr Burlufótr (Wealdsmere) Sable Sea Lion Oct 16, 2010 (AS XLV)
365 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Golden Osprey Feb 12, 2011 (AS XLV)
366 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Armored Champion Feb 12, 2011 (AS XLV)
367 Eryk Othniel Tomson (Wealdsmere) Golden Acorn Feb 12, 2011 (AS XLV)
368 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Golden Oak Apr 16, 2011 (AS XLV)
369 Braith (Wealdsmere) Golden Acorn Apr 16, 2011 (AS XLV)
370 Birna of Wealdsmere (Silverhart) Golden Oak Apr 16, 2011 (AS XLV)
371 Guy Grimsson (Grimwithshire) Spear d'Or May 28, 2011 (AS XLVI)
372 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Spear d'Argent May 28, 2011 (AS XLVI)
373 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Silver Quiver May 28, 2011 (AS XLVI)
374 Killianflynn MacThoy (Arn Hold) Blue Glove May 28, 2011 (AS XLVI)
375 Aerngaldra Hrafnskald (Lyonsmarche) Golden Acorn May 28, 2011 (AS XLVI)
376 Roland Carpenter (Wealdsmere) Golden Osprey May 28, 2011 (AS XLVI)
377 Vulrick the Pierced (Wealdsmere) Baron's Favor May 28, 2011 (AS XLVI)
378 Braith (Wealdsmere) Baroness' Favor May 28, 2011 (AS XLVI)
379 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Archery Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
380 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Golden Osprey May 29, 2011 (AS XLVI)
381 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Spear d'Argent May 29, 2011 (AS XLVI)
382 Aliette del la Croix (Silverhart) Golden Oak May 29, 2011 (AS XLVI)
383 Emma Griffin (Wealdsmere) A&S Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
384 Brian Spathes (Pendale) Armored Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
385 Coinneach mac Dhomhnuill (Silverhart) Rapier Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
386 Aela of Wealdsmere (Wealdsmere) Bardic Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
387 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Blue Glove May 29, 2011 (AS XLVI)
388 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Golden Lute May 29, 2011 (AS XLVI)
389 Kveldulf Hauksson (Wealdsmere) Spear d'Argent May 29, 2011 (AS XLVI)
390 Guy Grimsson (Grimwithshire) Armored Champion May 29, 2011 (AS XLVI)
391 Athena de Gournay (Silverhart) Games Champion Jun 11, 2011 (AS XLVI)
392 Noriyama Ono Doken (Silverhart) Baron's Favor Aug 27, 2011 (AS XLVI)
393 Una of Grimwith (Grimwithshire) Golden Oak Aug 27, 2011 (AS XLVI)
394 Nakagawa Aki (Silverhart) Golden Oak Aug 27, 2011 (AS XLVI)
395 Katherine Hawkins (Silverhart) Golden Oak Sep 17, 2011 (AS XLVI)
396 Gareth the Somber (Silverhart) Golden Oak Sep 17, 2011 (AS XLVI)
397 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Sable Sleeve Sep 17, 2011 (AS XLVI)
398 Finris Christianson (Wealdsmere) Spear d'Argent Sep 17, 2011 (AS XLVI)
399 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Blue Glove Sep 17, 2011 (AS XLVI)
400 Alana of Wealdsmere (Wealdsmere) Golden Lute Sep 17, 2011 (AS XLVI)
401 Brandt Sturrock (Wealdsmere) Golden Lute Sep 17, 2011 (AS XLVI)
402 Ansgar Scannlach (Wealdsmere) Sable Sea Lion Sep 17, 2011 (AS XLVI)
403 Guy Grimsson (Grimwithshire) Baroness' Favor Sep 17, 2011 (AS XLVI)
404 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Baroness' Favor Sep 17, 2011 (AS XLVI)
405 Will Fletcher (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 17, 2011 (AS XLVI)
406 Kolbjorn of Wealdsmere (Wealdsmere) Sable Sea Lion Oct 15, 2011 (AS XLVI)
407 Octavia Sapphiera (Wealdsmere) Courtier Oct 15, 2011 (AS XLVI)
408 Finris Christianson (Wealdsmere) Sergeant Oct 15, 2011 (AS XLVI)
409 Killianflynn MacThoy (Arn Hold) Gallant Oct 15, 2011 (AS XLVI)
410 Braith (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 15, 2011 (AS XLVI)
411 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Golden Oak Oct 15, 2011 (AS XLVI)
412 Katla jarnkona (Wealdsmere) Sable Sleeve Feb 18, 2012 (AS XLVI)
413 Katherine Hawkins (Silverhart) Baroness' Favor Feb 18, 2012 (AS XLVI)
414 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Baroness' Favor Feb 18, 2012 (AS XLVI)
415 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 18, 2012 (AS XLVI)
416 Michael Richard the Tall (Wealdsmere) Armored Champion May 19, 2012 (AS XLVII)
417 Killianflynn MacThoy (Arn Hold) Rapier Champion May 19, 2012 (AS XLVII)
418 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Archery Champion May 19, 2012 (AS XLVII)
419 Michael of Lancaster (Wealdsmere) A&S Champion May 19, 2012 (AS XLVII)
420 Emma Griffin (Wealdsmere) Bardic Champion May 19, 2012 (AS XLVII)
421 Kveldulf Hauksson (Wealdsmere) Armored Champion May 26, 2012 (AS XLVII)
422 Ophelia of Fern Glen (Pendale) Golden Oak Jun 23, 2012 (AS XLVII)
423 Angus de Gournay (Silverhart) Golden Oak Aug 4, 2012 (AS XLVII)
424 Coinneach mac Dhomhnuill (Silverhart) Blue Glove Aug 4, 2012 (AS XLVII)
425 Tabitha de Gournay (Silverhart) Golden Oak Aug 4, 2012 (AS XLVII)
426 Simon Alveron (Silverhart) Blue Glove Aug 4, 2012 (AS XLVII)
427 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 15, 2012 (AS XLVII)
428 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 15, 2012 (AS XLVII)
429 Octavia Sapphiera (Wealdsmere) Golden Oak Sep 15, 2012 (AS XLVII)
430 Braith (Wealdsmere) Sable Sleeve Sep 15, 2012 (AS XLVII)
431 Thorstein Fra Agnefit (Silverhart) Golden Oak Sep 15, 2012 (AS XLVII)
432 Ted the Merchant (Silverhart) Golden Oak Sep 15, 2012 (AS XLVII)
433 Alana de Gournay (Silverhart) Golden Oak Oct 20, 2012 (AS XLVII)
434 Athena de Gournay (Silverhart) Golden Oak Oct 20, 2012 (AS XLVII)
435 Avacyn Geriksdocther (Wealdsmere) Golden Oak Oct 20, 2012 (AS XLVII)
436 Avalon de Gournay (Silverhart) Golden Oak Oct 20, 2012 (AS XLVII)
437 Crimthann of Starfyre (Wealdsmere) Spear d'Argent Oct 20, 2012 (AS XLVII)
438 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 20, 2012 (AS XLVII)
439 Braith (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 20, 2012 (AS XLVII)
440 Emma Griffin (Wealdsmere) Golden Lute Oct 20, 2012 (AS XLVII)
441 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Spear d'Argent Oct 20, 2012 (AS XLVII)
442 Brennat McTavish (Pendale) Golden Oak Nov 17, 2012 (AS XLVII)
443 Lochloinn MacTavish (Pendale) Golden Acorn Nov 17, 2012 (AS XLVII)
444 Herecit Cates (Pendale) Silver Quiver Nov 17, 2012 (AS XLVII)
445 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Deputy Branch Chatelaine Apr 1, 2013 (AS XLVII)
446 Dea Herburtsdottir (Silverhart) Baroness' Favor May 26, 2013 (AS XLVIII)
447 Octavia Sapphiera (Wealdsmere) Baroness' Favor May 26, 2013 (AS XLVIII)
448 Aine MacConmara (Wealdsmere) Golden Oak May 26, 2013 (AS XLVIII)
449 Sessidi MacThoy (Wealdsmere) Golden Acorn May 26, 2013 (AS XLVIII)
450 Simon Alveron (Silverhart) Golden Lute May 26, 2013 (AS XLVIII)
451 Richenda du Jardin (Wealdsmere) Golden Oak May 26, 2013 (AS XLVIII)
452 Caieth of Umber (Silverhart) Blood and Mayhem May 26, 2013 (AS XLVIII)
453 Gunnarr Brunwulf (Wealdsmere) Baron's Favor May 26, 2013 (AS XLVIII)
454 Will Fletcher (Wealdsmere) Baron's Favor May 26, 2013 (AS XLVIII)
455 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baron's Favor May 26, 2013 (AS XLVIII)
456 Guy Grimsson (Grimwithshire) Armored Champion May 26, 2013 (AS XLVIII)
457 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Archery Champion May 26, 2013 (AS XLVIII)
458 Sessidi MacThoy (Wealdsmere) Bardic Champion May 26, 2013 (AS XLVIII)
459 Richenda du Jardin (Wealdsmere) A&S Champion May 26, 2013 (AS XLVIII)
460 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Rapier Champion May 26, 2013 (AS XLVIII)
461 Turloch Spathasson (Pendale) Golden Osprey Jun 29, 2013 (AS XLVIII)
462 Aurora Alvernon (Silverhart) Golden Acorn Aug 24, 2013 (AS XLVIII)
463 Simon Alveron (Silverhart) Golden Oak Aug 24, 2013 (AS XLVIII)
464 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Silver Quiver Aug 24, 2013 (AS XLVIII)
465 Bole Mikkelson (Silverhart) Spear d'Argent Aug 24, 2013 (AS XLVIII)
466 Aelia of Wealdsmere (Wealdsmere) Golden Oak Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
467 Gabriell MacBain (Wealdsmere) Baroness' Favor Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
468 Araviere Isobelle Magdaleine de St. Etienne (Silverhart) Silver Quiver Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
469 Aodhan of Tyre (Silverhart) Silver Quiver Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
470 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Golden Acorn Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
471 Andrew Gracey (Silverhart) Golden Acorn Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
472 Primus Darius Corvinus (Lions Gate) Spear d'Argent Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
473 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Sergeant Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
474 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Courtier Sep 21, 2013 (AS XLVIII)
475 A'isha al-Juahara bint Mas'ud al-Hamid (Silverhart) Golden Acorn Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
476 Avacyn Geriksdocther (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
477 Kayte Sondrasdottir (Wealdsmere) Golden Oak Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
478 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baron's Favor Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
479 Kristin Ulfsdottir (Pendale) Golden Oak Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
480 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Sable Sleeve Oct 19, 2013 (AS XLVIII)
481 Braith (Wealdsmere) Branch Seneschal Oct 31, 2013 (AS XLVIII)
482 Nakagawa Katara (Silverhart) Sable Sea Lion Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
483 Nakagawa Azula (Silverhart) Sable Sea Lion Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
484 Rowana de Montfort (Silverhart) Golden Oak Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
485 Tabitha de Gournay (Silverhart) Golden Osprey Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
486 Angus de Gorney (Silverhart) Golden Osprey Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
487 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Golden Oak Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
488 Suhayla of Wealdsmere (Wealdsmere) Golden Oak Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
489 Devon Wolflin (Silverhart) Golden Acorn Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
490 Sidoney of Silverhart (Silverhart) Golden Oak Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
491 Sechequr Qara (Wealdsmere) Spear d'Argent Feb 22, 2014 (AS XLVIII)
492 Sechequr Qara (Wealdsmere) Golden Oak May 24, 2014 (AS XLIX)
493 Ophelia of Fern Glen (Pendale) Golden Osprey May 24, 2014 (AS XLIX)
494 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Baron's Favor May 24, 2014 (AS XLIX)
495 Nakagawa Aki (Silverhart) Baroness' Favor May 24, 2014 (AS XLIX)
496 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Baroness' Favor May 24, 2014 (AS XLIX)
497 Guy Grimsson (Grimwithshire) Armored Champion May 24, 2014 (AS XLIX)
498 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Bardic Champion May 24, 2014 (AS XLIX)
499 Avacyn Geriksdocther (Wealdsmere) A&S Champion May 24, 2014 (AS XLIX)
500 James Elwyc (Akornebir) Rapier Champion May 24, 2014 (AS XLIX)
501 Will Fletcher (Wealdsmere) Archery Champion May 24, 2014 (AS XLIX)
502 Shahzade Nisaburi (Wealdsmere) Golden Oak May 25, 2014 (AS XLIX)
503 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Baron's Favor Aug 17, 2014 (AS XLIX)
504 Mabel Llewyllen (Wealdsmere) Golden Oak Sep 13, 2014 (AS XLIX)
505 Oleg of Pendale (Pendale) Golden Oak Sep 13, 2014 (AS XLIX)
506 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Golden Acorn Sep 13, 2014 (AS XLIX)
507 Geira Carlsdottir (Wealdsmere) Spear d'Argent Sep 13, 2014 (AS XLIX)
508 James Elwyc (Akornebir) Blue Glove Sep 13, 2014 (AS XLIX)
509 Katla jarnkona (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 13, 2014 (AS XLIX)
510 Brian Marius Betto (Wealdsmere) Golden Oak Feb 21, 2015 (AS XLIX)
511 Lochloinn MacTavish (Pendale) Golden Oak Mar 21, 2015 (AS XLIX)
512 Juliana de Luna (Wealdsmere) Golden Oak May 23, 2015 (AS L)
513 Nycole of Pendale (Pendale) Golden Oak May 23, 2015 (AS L)
514 Olaf Montanroe (Wealdsmere) Golden Oak May 23, 2015 (AS L)
515 Kathleen O'Donnelly (Wealdsmere) Golden Oak May 23, 2015 (AS L)
516 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Golden Acorn May 23, 2015 (AS L)
517 Shahzade Nisaburi (Wealdsmere) Golden Acorn May 23, 2015 (AS L)
518 Weezil of Hillside (Pendale) Golden Osprey May 23, 2015 (AS L)
519 Montgomery Avenoush (Pendale) Golden Osprey May 23, 2015 (AS L)
520 Michael of Lancaster (Wealdsmere) Sable Sleeve May 23, 2015 (AS L)
521 Sessidi MacThoy (Wealdsmere) Sable Sleeve May 23, 2015 (AS L)
522 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Spear d'Argent May 23, 2015 (AS L)
523 Svanna Styrkarrsdottir (Akornebir) Golden Lute May 23, 2015 (AS L)
524 Sans Appel (Pendale) Golden Lute May 23, 2015 (AS L)
525 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Blue Glove May 23, 2015 (AS L)
526 Bole Mikkelson (Silverhart) Armored Champion May 23, 2015 (AS L)
527 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Bardic Champion May 23, 2015 (AS L)
528 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) A&S Champion May 23, 2015 (AS L)
529 Merrida MacBain (Wealdsmere) Youth Armored Champion May 23, 2015 (AS L)
530 Cormac MacTaran (Artemisia) Rapier Champion May 23, 2015 (AS L)
531 Ailionora Inghean Tighearnach (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 17, 2015 (AS L)
532 Braith (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 17, 2015 (AS L)
533 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 17, 2015 (AS L)
534 Thomas Fleming (Wealdsmere) Golden Oak Oct 17, 2015 (AS L)
535 Isobella Forbes (Wealdsmere) Golden Oak Oct 17, 2015 (AS L)
536 Aurora Alvernon (Silverhart) Golden Acorn Oct 17, 2015 (AS L)
537 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Silver Quiver Oct 17, 2015 (AS L)
538 Tabitha de Gournay (Silverhart) Courtier Oct 17, 2015 (AS L)
539 Brennat McTavish (Pendale) Golden Acorn Nov 21, 2015 (AS L)
540 Una of Grimwith (Grimwithshire) Sable Sleeve May 29, 2016 (AS LI)
541 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Sable Sleeve May 29, 2016 (AS LI)
542 Ailionora Inghean Tighearnach (Wealdsmere) Golden Oak May 29, 2016 (AS LI)
543 Killianflynn MacThoy (Arn Hold) Baroness' Favor May 29, 2016 (AS LI)
544 Sessidi MacThoy (Wealdsmere) Baroness' Favor May 29, 2016 (AS LI)
545 Sechequr Qara (Wealdsmere) Baroness' Favor May 29, 2016 (AS LI)
546 Olaf Montanroe (Wealdsmere) Baroness' Favor May 29, 2016 (AS LI)
547 Tabitha de Gournay (Silverhart) Baron's Favor May 29, 2016 (AS LI)
548 Tabitha de Gournay (Silverhart) Baroness' Favor May 29, 2016 (AS LI)
549 Richenda du Jardin (Wealdsmere) A&S Champion May 29, 2016 (AS LI)
550 Tighearnach ua Catháin Átha Dara (Grimwithshire) Armored Champion May 29, 2016 (AS LI)
551 Bohdon Theodson (Wealdsmere) Rapier Champion May 29, 2016 (AS LI)
552 Percius Caelwinsgete (Wealdsmere) Youth Armored Champion May 29, 2016 (AS LI)
553 Aonghus Ill-ulfr (Artemisia) Bardic Champion May 29, 2016 (AS LI)
554 Sigrid in Vinlenska (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2016 (AS LI)
555 Rioghnach inghean Chonchobhair Atha Dhara (Grimwithshire) Golden Oak Oct 15, 2016 (AS LI)
556 Bohdon Theodson (Wealdsmere) Blue Glove Oct 15, 2016 (AS LI)
557 Bole Mikkelson (Silverhart) Baron's Favor Oct 15, 2016 (AS LI)
558 Rayner Ulfgarsson (Stromgard) Baron's Favor Oct 15, 2016 (AS LI)
559 Suhayla of Wealdsmere (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 15, 2016 (AS LI)
560 Osrik Rolfsson (Lyonsmarche) Blood and Mayhem Oct 15, 2016 (AS LI)
561 Weezil of Hillside (Pendale) Golden Lute Nov 19, 2016 (AS LI)
562 Brennat McTavish (Pendale) Golden Acorn Nov 19, 2016 (AS LI)
563 Bridget Woulfe (Pendale) Golden Osprey Nov 21, 2016 (AS LI)
564 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
565 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
566 Osrik Rolfsson (Lyonsmarche) Baron's Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
567 Devon Wolflin (Silverhart) Baron's Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
568 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
569 Regina O'Duncan (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
570 Sigrun Skaldsdottir (Lyonsmarche) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
571 Will Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
572 Ástríðr Burlufótr (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
573 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
574 Birna of Wealdsmere (Silverhart) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
575 Isabel Geiagoes (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
576 Isa Ormriauga (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
577 Katherine of Akornebir (Akornebir) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
578 Shahzade Nisaburi (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
579 Yrsa Bjørnsdóttir (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
580 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Golden Oak Feb 11, 2017 (AS LI)
581 Hrathi Larsson (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 11, 2017 (AS LI)
582 Uther of Grimwith (Wealdsmere) Spear d'Argent Apr 22, 2017 (AS LI)
583 Ástríðr Burlufótr (Wealdsmere) Golden Oak Apr 22, 2017 (AS LI)
584 Isobella Forbes (Wealdsmere) Blue Glove Apr 22, 2017 (AS LI)
585 Isobella Forbes (Wealdsmere) Deputy Branch Seneschal May 1, 2017 (AS LII)
586 Isobella Forbes (Wealdsmere) Branch Web Minister May 1, 2017 (AS LII)
587 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Golden Acorn May 28, 2017 (AS LII)
588 Suhayla of Wealdsmere (Wealdsmere) Baroness' Favor May 28, 2017 (AS LII)
589 Suhayla of Wealdsmere (Wealdsmere) Golden Acorn May 28, 2017 (AS LII)
590 Eirik Daegarsson (Stromgard) Spear d'Or May 28, 2017 (AS LII)
591 Juliana de Luna (Wealdsmere) Golden Lute May 28, 2017 (AS LII)
592 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Golden Lute May 28, 2017 (AS LII)
593 Eirik Daegarsson (Stromgard) Armored Champion May 28, 2017 (AS LII)
594 Bridget Woulfe (Pendale) Bardic Champion May 28, 2017 (AS LII)
595 Aonghus Ill-ulfr (Artemisia) A&S Champion May 28, 2017 (AS LII)
596 Brennan of Vulkenfeldt (Vulcanfeldt) Youth Armored Champion May 28, 2017 (AS LII)
597 Crimthann of Starfyre (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 2017 (AS LII)
598 Melike bint Mihail (Lyonsmarche) Rapier Champion May 28, 2017 (AS LII)
599 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Silver Quiver May 28, 2017 (AS LII)
600 Fergus William Biggs (Wastekeep) Archery Champion May 29, 2017 (AS LII)
601 Brennat McTavish (Pendale) Golden Acorn Jul 1, 2017 (AS LII)
602 Jorundr Skogarnef (Pendale) Golden Osprey Jul 1, 2017 (AS LII)
603 Alan Roy (Silverhart) Golden Oak Jul 1, 2017 (AS LII)
604 Brennat McTavish (Pendale) Golden Acorn Jul 1, 2017 (AS LII)
605 Bridget Woulfe (Pendale) Golden Osprey Jul 1, 2017 (AS LII)
606 Branden MacAlun (Silverhart) Golden Oak Jul 1, 2017 (AS LII)
607 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Yeoman Jul 22, 2017 (AS LII)
608 Shahzade Nisaburi (Wealdsmere) Courtier Jul 22, 2017 (AS LII)
609 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Sergeant Jul 22, 2017 (AS LII)
610 Nakagawa Aki (Silverhart) Courtier Jul 22, 2017 (AS LII)
611 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Baron's Favor Jul 22, 2017 (AS LII)
612 Finris Christianson (Wealdsmere) Honorary Citizen Aug 11, 2017 (AS LII)
613 Freydis Kvaranswife (Madrone) Baroness' Favor Aug 11, 2017 (AS LII)
614 Crimthann of Starfyre (Wealdsmere) Spear d'Or Sep 16, 2017 (AS LII)
615 Bole Mikkelson (Silverhart) Golden Acorn Sep 16, 2017 (AS LII)
616 Dea Herburtsdottir (Silverhart) Golden Oak Sep 16, 2017 (AS LII)
617 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Spear d'Argent Sep 16, 2017 (AS LII)
618 Arnóra Grimsdottir (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 16, 2017 (AS LII)
619 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 16, 2017 (AS LII)
620 Jorundr Skogarnef (Pendale) Golden Lute Sep 16, 2017 (AS LII)
621 Will Fletcher (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 16, 2017 (AS LII)
622 Daegar Fairhair (Stromgard) Baron's Favor Sep 16, 2017 (AS LII)
623 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Spear d'Argent Sep 16, 2017 (AS LII)
624 Mary Firth (Wealdsmere) Baroness' Favor Sep 16, 2017 (AS LII)
625 Mary Firth (Wealdsmere) Golden Oak Sep 16, 2017 (AS LII)
626 Collin Hallgrimrson (Wealdsmere) Golden Griffin Sep 16, 2017 (AS LII)
627 Geoffrey Frost (Vulcanfeldt) Gallant Oct 7, 2017 (AS LII)
628 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Branch Rapier Officer Oct 10, 2017 (AS LII)
629 Devon Wolflin (Silverhart) Sable Sleeve Oct 21, 2017 (AS LII)
630 Bridget Woulfe (Pendale) Golden Lute Oct 21, 2017 (AS LII)
631 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Sable Sleeve Oct 21, 2017 (AS LII)
632 Melike bint Mihail (Lyonsmarche) Blue Glove Oct 21, 2017 (AS LII)
633 Seamus de Mantel (Lyonsmarche) Spear d'Or Oct 21, 2017 (AS LII)
634 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 21, 2017 (AS LII)
635 Volgarius Ostentus of Pendale (Pendale) Golden Oak Nov 18, 2017 (AS LII)
636 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Golden Osprey Feb 24, 2018 (AS LII)
637 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Golden Oak Feb 24, 2018 (AS LII)
638 Juliana de Luna (Wealdsmere) Golden Osprey Feb 24, 2018 (AS LII)
639 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Golden Oak Feb 24, 2018 (AS LII)
640 Nakagawa Aki (Silverhart) Baroness' Favor Feb 24, 2018 (AS LII)
641 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Golden Acorn Feb 24, 2018 (AS LII)
642 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Spear d'Argent Feb 24, 2018 (AS LII)
643 Jacob Schells (Silverhart) Golden Oak Feb 24, 2018 (AS LII)
644 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Branch A & S Officer Apr 10, 2018 (AS LII)
645 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Sable Anvil May 26, 2018 (AS LIII)
646 Hrathi Larsson (Wastekeep) Wiley Squirrel May 26, 2018 (AS LIII)
647 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Blue Glove May 26, 2018 (AS LIII)
648 Eirik Daegarsson (Stromgard) Baron's Favor May 26, 2018 (AS LIII)
649 Bole Mikkelson (Silverhart) Golden Oak May 26, 2018 (AS LIII)
650 Nakagawa Aki (Silverhart) Golden Osprey May 26, 2018 (AS LIII)
651 Shahzade Nisaburi (Wealdsmere) Golden Osprey May 26, 2018 (AS LIII)
652 Arnóra Grimsdottir (Wealdsmere) Golden Oak May 26, 2018 (AS LIII)
653 Lunah of StarFyre (Wealdsmere) Golden Acorn May 26, 2018 (AS LIII)
654 Crimthann of Starfyre (Wealdsmere) Golden Acorn May 26, 2018 (AS LIII)
655 Merrida MacBain (Wealdsmere) Sable Sea Lion May 26, 2018 (AS LIII)
656 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Blue Glove May 26, 2018 (AS LIII)
657 Davey Brushwater (Wealdsmere) Blue Glove May 26, 2018 (AS LIII)
658 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Golden Lute May 26, 2018 (AS LIII)
659 Aisha al Zahra (Blatha An Oir) Honorary Citizen May 26, 2018 (AS LIII)
660 Bole Mikkelson (Silverhart) Armored Champion May 26, 2018 (AS LIII)
661 James Elwyc (Akornebir) Rapier Champion May 26, 2018 (AS LIII)
662 Thorin Styrkarrson (Wastekeep) Youth Armored Champion May 26, 2018 (AS LIII)
663 Fergus William Biggs (Wastekeep) Archery Champion May 26, 2018 (AS LIII)
664 Gabriel McLucas (Aquaterra) Bardic Champion May 26, 2018 (AS LIII)
665 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) A&S Champion May 26, 2018 (AS LIII)
666 Braith (Wealdsmere) Smiling Raven May 26, 2018 (AS LIII)
667 Will Fletcher (Wealdsmere) Sable Anvil May 26, 2018 (AS LIII)
668 Wesley Halgrimsson (Wealdsmere) Wiley Squirrel May 26, 2018 (AS LIII)
669 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Sable Anvil May 26, 2018 (AS LIII)
670 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Blood and Mayhem Jun 16, 2018 (AS LIII)
671 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Sable Sleeve Jun 23, 2018 (AS LIII)
672 Merrida MacBain (Wealdsmere) Sable Sea Lion Jun 23, 2018 (AS LIII)
673 Dea Herburtsdottir (Silverhart) Golden Acorn Jun 23, 2018 (AS LIII)
674 Caitlyn MacBain (Wealdsmere) Golden Oak Jun 23, 2018 (AS LIII)
675 Volgarius Ostentus of Pendale (Pendale) Golden Oak Jun 30, 2018 (AS LIII)
676 Volgarius Ostentus of Pendale (Pendale) Golden Oak Jun 30, 2018 (AS LIII)
677 Raven the Wanderer (Pendale) Golden Acorn Jun 30, 2018 (AS LIII)
678 Bridget Woulfe (Pendale) Blue Glove Jun 30, 2018 (AS LIII)
679 Tiernan mor dal Cais (Stromgard) Baron's Favor Aug 18, 2018 (AS LIII)
680 Andromacha of Lesbos (Dragon's Laire) Baroness' Favor Aug 18, 2018 (AS LIII)
681 Gernon Valletort du Harfleur (Blatha An Oir) Baron's Favor Aug 18, 2018 (AS LIII)
682 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 15, 2018 (AS LIII)
683 Olaf Montanroe (Wealdsmere) Courtier Sep 15, 2018 (AS LIII)
684 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Mentoring Favor Sep 15, 2018 (AS LIII)
685 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 15, 2018 (AS LIII)
686 Thomas Fleming (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 15, 2018 (AS LIII)
687 Thomas Fleming (Wealdsmere) Blue Glove Sep 15, 2018 (AS LIII)
688 Yrsa Bjørnsdóttir (Wealdsmere) Golden Oak Sep 15, 2018 (AS LIII)
689 Yrsa Bjørnsdóttir (Wealdsmere) Baroness' Favor Sep 15, 2018 (AS LIII)
690 Wesley Halgrimsson (Wealdsmere) Sable Sea Lion Sep 15, 2018 (AS LIII)
691 Thorin Shieldbreaker (Wealdsmere) Sable Sea Lion Sep 15, 2018 (AS LIII)
692 Jorg Siggeirrsen (Silverhart) Smiling Raven Sep 15, 2018 (AS LIII)
693 Deorwine Aet Earneleia (Wealdsmere) Golden Oak Sep 15, 2018 (AS LIII)
694 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Sable Anvil Oct 20, 2018 (AS LIII)
695 Ástríðr Burlufótr (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 20, 2018 (AS LIII)
696 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Sable Anvil Oct 20, 2018 (AS LIII)
697 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Sable Anvil Oct 20, 2018 (AS LIII)
698 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Golden Oak Oct 20, 2018 (AS LIII)
699 Sigrun Skaldsdottir (Lyonsmarche) Baron's Favor Oct 20, 2018 (AS LIII)
700 Braith (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 20, 2018 (AS LIII)
701 Arnóra Grimsdottir (Wealdsmere) Sable Sleeve Dec 1, 2018 (AS LIII)
702 Hamarr Haksson (Wastekeep) Spear d'Argent Dec 1, 2018 (AS LIII)
703 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baron's Favor Dec 1, 2018 (AS LIII)
704 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Baroness' Favor Dec 1, 2018 (AS LIII)
705 Fergus William Biggs (Wastekeep) Silver Quiver Dec 1, 2018 (AS LIII)
706 Wilhelus le Casse (Wealdsmere) Blue Glove May 25, 2019 (AS LIV)
707 Braith (Wealdsmere) Sable Anvil May 25, 2019 (AS LIV)
708 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Sable Anvil May 25, 2019 (AS LIV)
709 Finris Christianson (Wealdsmere) Armored Champion May 25, 2019 (AS LIV)
710 Andrew Williams (Ambergard) Rapier Champion May 25, 2019 (AS LIV)
711 Wulfric (Glymm Mere) Cut and Thrust Champion May 25, 2019 (AS LIV)
712 Hrathi Larsson (Wastekeep) Youth Armored Champion May 25, 2019 (AS LIV)
713 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) A&S Champion May 25, 2019 (AS LIV)
714 Elgar of Stonehaven (Cranehaven) Archery Champion May 25, 2019 (AS LIV)
715 Kara Reginasdottir (Wealdsmere) Smiling Raven May 25, 2019 (AS LIV)
716 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Spear d'Argent May 25, 2019 (AS LIV)
717 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Sable Anvil May 25, 2019 (AS LIV)
718 Weezil of Hillside (Pendale) Favor of the Tutoring Ermine May 25, 2019 (AS LIV)
719 Selwan bint Morgaina (Wealdsmere) Golden Oak May 25, 2019 (AS LIV)
720 Raven Morganstern (Wealdsmere) Golden Oak May 25, 2019 (AS LIV)
721 Viola Carrara (Wealdsmere) Golden Oak May 26, 2019 (AS LIV)
722 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Gallant Aug 1, 2019 (AS LIV)
723 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Courtier Aug 1, 2019 (AS LIV)
724 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Gallant Aug 1, 2019 (AS LIV)
725 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Golden Acorn Sep 21, 2019 (AS LIV)
726 Collin Hallgrimrson (Wealdsmere) Blue Glove Sep 21, 2019 (AS LIV)
727 Vadas Ersebet (Wealdsmere) Golden Oak Sep 21, 2019 (AS LIV)
728 Thorstein Fra Agnefit (Silverhart) Golden Oak Sep 21, 2019 (AS LIV)
729 Sa'ada (Wealdsmere) Golden Oak Sep 21, 2019 (AS LIV)
730 Araviere Isobelle Magdaleine de St. Etienne (Silverhart) Golden Osprey Sep 21, 2019 (AS LIV)
731 Caieth of Umber (Silverhart) Golden Osprey Sep 21, 2019 (AS LIV)
732 Aodhan of Tyre (Silverhart) Golden Osprey Sep 21, 2019 (AS LIV)
733 Thorstein Fra Agnefit (Silverhart) Golden Osprey Sep 21, 2019 (AS LIV)
734 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 21, 2019 (AS LIV)
735 Hallgrimr Thorvaldsson (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 19, 2019 (AS LIV)
736 Isobella Forbes (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 19, 2019 (AS LIV)
737 Wilhelus le Casse (Wealdsmere) Golden Oak Oct 19, 2019 (AS LIV)
738 Davey Brushwater (Wealdsmere) Golden Oak Oct 19, 2019 (AS LIV)
739 Viola Carrara (Wealdsmere) Blue Glove Oct 19, 2019 (AS LIV)
740 Blake Fleming (Wealdsmere) Blue Glove Oct 19, 2019 (AS LIV)
741 Snorri Ráðúlfsson (Silverhart) Spear d'Argent Oct 19, 2019 (AS LIV)
742 Will Fletcher (Wealdsmere) Gilded Arrow Oct 19, 2019 (AS LIV)
743 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Gilded Arrow Oct 19, 2019 (AS LIV)
744 Braith (Wealdsmere) Gilded Arrow Oct 19, 2019 (AS LIV)
745 Kismit Lachlinsdottir (Vulcanfeldt) Golden Acorn Dec 14, 2019 (AS LIV)
746 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Baron's Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
747 Rowland Greene (Wastekeep) Baron's Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
748 Wesley Halgrimsson (Wealdsmere) Baron's Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
749 Rannveig skrifari (Cranehaven) Baroness' Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
750 Rowland Greene (Wastekeep) Baroness' Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
751 Ulrik Grimwolf de Montazure (Wastekeep) Baroness' Favor Dec 14, 2019 (AS LIV)
752 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Bardic Champion Dec 31, 2019 (AS LIV) ***
753 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 20, 2020 (AS LIV)
754 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
755 Gernon Valletort du Harfleur (Blatha An Oir) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
756 Wesley Halgrimsson (Wealdsmere) Sergeant Minor Feb 21, 2020 (AS LIV)
757 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
758 Sven Fallgr Gunnarsson (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
759 Tharin Kavarinsson (Vulcanfeldt) Baron's Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
760 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Baron's Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
761 Þorkell Palsson (Akornebir) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
762 Styrkarr Jarlsskald (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
763 Dagrún Stjarna Ulriksdottír (Wastekeep) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
764 Hrathi Larsson (Wastekeep) Sergeant Minor Feb 21, 2020 (AS LIV)
765 Nakagawa Katara (Silverhart) Sergeant Minor Feb 21, 2020 (AS LIV)
766 Selwan bint Morgaina (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
767 Olaf Montanroe (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
768 Nakagawa Azula (Silverhart) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
769 Hanefr Lars Gunnarson (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
770 Kismit Lachlinsdottir (Vulcanfeldt) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
771 Julia Sempronia (Cranehaven) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
772 Isobella Forbes (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
773 Guðrun Ulriksdottir (Akornebir) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
774 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
775 Braith (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
776 Ástríðr Burlufótr (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
777 Daegar Fairhair (Stromgard) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
778 Elgar of Stonehaven (Cranehaven) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
779 Gerard LaGreine (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 21, 2020 (AS LIV)
780 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 23, 2020 (AS LIV)
781 Fleinn Hausakljufr (Wealdsmere) Baron's Favor Feb 23, 2020 (AS LIV)
782 Thomas Fleming (Wealdsmere) Branch Rapier Officer Oct 13, 2020 (AS LV)
783 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 20, 2021 (AS LV)
784 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
785 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 17, 2021 (AS LVI)
786 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
787 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
788 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
789 Kathleen O'Donnelly (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
790 Avacyn Geriksdocther (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 17, 2021 (AS LVI)
791 Davey Brushwater (Wealdsmere) Golden Lute Oct 17, 2021 (AS LVI)
792 Sa'ada (Wealdsmere) Golden Lute Oct 17, 2021 (AS LVI)
793 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Golden Lute Oct 17, 2021 (AS LVI)
794 Morrigan MacHugh (Wealdsmere) Golden Lute Oct 17, 2021 (AS LVI)
795 Fiametta di Rosso Bellini (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 17, 2021 (AS LVI)
796 Will Fletcher (Wealdsmere) Ordo Arboris Radices Oct 17, 2021 (AS LVI)
797 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Ordo Arboris Radices Oct 17, 2021 (AS LVI)
798 Thomas Fleming (Wealdsmere) Baron's Favor Dec 4, 2021 (AS LVI)
799 Pompeia Rufina (Wealdsmere) Oak Spoon Dec 4, 2021 (AS LVI)
800 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Branch A & S Officer Mar 8, 2022 (AS LVI)
801 Una of Grimwith (Grimwithshire) Scholar of Wealdsmere May 28, 2022 (AS LVII)
802 Andrew Gracey (Silverhart) Golden Oak May 28, 2022 (AS LVII)
803 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Baroness' Favor May 28, 2022 (AS LVII)
804 Raven Morganstern (Wealdsmere) Golden Osprey May 28, 2022 (AS LVII)
805 Bohdon Theodson (Wealdsmere) Baron's Favor May 28, 2022 (AS LVII)
806 Kathleen O'Donnelly (Wealdsmere) Golden Acorn May 28, 2022 (AS LVII)
807 Sigrun Skaldsdottir (Lyonsmarche) Courtier May 28, 2022 (AS LVII)
808 Braith (Wealdsmere) Golden Oak May 28, 2022 (AS LVII)
809 Braith (Wealdsmere) Baroness' Favor May 28, 2022 (AS LVII)
810 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Falchion May 28, 2022 (AS LVII)
811 Zornhut Rosenbau (Wealdsmere) Cut and Thrust Champion May 28, 2022 (AS LVII)
812 Elgar of Stonehaven (Cranehaven) Baroness' Favor May 29, 2022 (AS LVII)
813 Kaitlin of Wastekeep (Wastekeep) Golden Acorn May 29, 2022 (AS LVII)
814 Davey Brushwater (Wealdsmere) Baroness' Favor May 29, 2022 (AS LVII)
815 Will Fletcher (Wealdsmere) Silver Quiver May 29, 2022 (AS LVII)
816 Sa'ada (Wealdsmere) Baroness' Favor May 29, 2022 (AS LVII)
817 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Golden Acorn May 29, 2022 (AS LVII)
818 Duncan Fletcher (Sentinel's Keep) Thrown Weapons Champion May 29, 2022 (AS LVII)
819 Agnarr Hafthor (An Tir) Armored Champion May 29, 2022 (AS LVII)
820 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Rapier Champion May 29, 2022 (AS LVII)
821 Wulfric (Glymm Mere) Cut and Thrust Champion May 29, 2022 (AS LVII)
822 Sigrun Skaldsdottir (Lyonsmarche) A&S Champion May 29, 2022 (AS LVII)
823 Sa'ada (Wealdsmere) Bardic Champion May 29, 2022 (AS LVII)
824 Avacyn Geriksdocther (Wealdsmere) Black Sleeve May 29, 2022 (AS LVII)
825 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Golden Acorn May 29, 2022 (AS LVII)
826 Konnor MacAlpein (Wealdsmere) Archery Champion May 29, 2022 (AS LVII)
827 Bridget Woulfe (Pendale) Baron's Favor Sep 10, 2022 (AS LVII)
828 Jorundr Skogarnef (Pendale) Baron's Favor Sep 10, 2022 (AS LVII)
829 Andrew Gracey (Silverhart) Baroness' Favor Sep 10, 2022 (AS LVII)
830 Lilion Jane Godwin (Silverhart) Sable Anvil Sep 10, 2022 (AS LVII)
831 Sigrid in Vinlenska (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 10, 2022 (AS LVII)
832 Mary Firth (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 10, 2022 (AS LVII)
833 Sa'ada (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 10, 2022 (AS LVII)
834 Gernot Vomme Sewe (Wealdsmere) Branch Seneschal Oct 1, 2022 (AS LVII)
835 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2022 (AS LVII)
836 Deorwine Aet Earneleia (Wealdsmere) Golden Acorn Oct 15, 2022 (AS LVII)
837 Vadas Ersebet (Wealdsmere) Golden Osprey Oct 15, 2022 (AS LVII)
838 Arawn MacPhillian (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
839 Fergus William Biggs (Wastekeep) Baroness' Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
840 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Baroness' Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
841 Bohdon Theodson (Wealdsmere) Golden Oak Oct 15, 2022 (AS LVII)
842 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Baron's Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
843 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Baron's Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
844 Mary Firth (Wealdsmere) Baron's Favor Oct 15, 2022 (AS LVII)
845 Ragnar Stykarrson (Wastekeep) Toys for Tots Rapier Championship Oct 15, 2022 (AS LVII)
846 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Branch Rapier Officer Nov 1, 2022 (AS LVII)
847 Juliana de Luna (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2023 (AS LVII)
848 Isobella Forbes (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2023 (AS LVII)
849 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2023 (AS LVII)
850 Mary Firth (Wealdsmere) Oak Spoon Feb 11, 2023 (AS LVII)
851 Isobella Forbes (Wealdsmere) Black Sleeve Feb 11, 2023 (AS LVII)
852 Dubh Easa of Inishmore (An Tir) Golden Oak Feb 11, 2023 (AS LVII)
853 Yeintil eshes Levi (Wastekeep) Golden Acorn Feb 11, 2023 (AS LVII)
854 Alexandre de Sant Roma de Sau (Wealdsmere) Black Glove Feb 11, 2023 (AS LVII)
855 Kryztov (Wealdsmere) Baroness' Favor Feb 11, 2023 (AS LVII)
856 Deorwine Aet Earneleia (Wealdsmere) Sable Sleeve Feb 11, 2023 (AS LVII)
857 'Izza al-Dimashqiyya (Wealdsmere) Black Sleeve May 28, 2023 (AS LVIII)
858 Sa'ada (Wealdsmere) Black Sleeve May 28, 2023 (AS LVIII)
859 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baroness' Favor May 28, 2023 (AS LVIII)
860 Idonia of Wealdsmere (Wealdsmere) Blue Glove May 28, 2023 (AS LVIII)
861 Salvador Rodrigo de Granada (Wastekeep) Baroness' Favor May 28, 2023 (AS LVIII)
862 Araviere Isobelle Magdaleine de St. Etienne (Silverhart) Iron's Arrow May 28, 2023 (AS LVIII)
863 Padraic Armstrong (Wealdsmere) Iron's Arrow May 28, 2023 (AS LVIII)
864 Aodhan of Tyre (Silverhart) Iron's Arrow May 28, 2023 (AS LVIII)
865 Sigrid in Vinlenska (Wealdsmere) Courtier May 28, 2023 (AS LVIII)
866 Raven Morganstern (Wealdsmere) Courtier May 28, 2023 (AS LVIII)
867 Duncan Fletcher (Sentinel's Keep) Archery Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
868 Devon Wolflin (Silverhart) A&S Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
869 Johannes Eberhardt (Wealdsmere) Bardic Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
870 Finris Christianson (Wealdsmere) Armored Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
871 Davey Brushwater (Wealdsmere) Rapier Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
872 Nicholas de Beaumont (Wastekeep) Cut and Thrust Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
873 Weezil of Hillside (Pendale) Thrown Weapons Champion May 28, 2023 (AS LVIII)
874 Ceawlin Silvertongue (Wealdsmere) Golden Osprey Sep 9, 2023 (AS LVIII)
875 Janusch Radovan Vladescu (Silverhart) Baroness' Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
876 Jorundr Skogarnef (Pendale) Baroness' Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
877 Sigrid in Vinlenska (Wealdsmere) Courtier Sep 9, 2023 (AS LVIII)
878 Conrad Firestone (Pendale) Baroness' Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
879 Conrad Firestone (Pendale) Baron's Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
880 Will Fletcher (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
881 Jannet Fletcher (Wealdsmere) Baron's Favor Sep 9, 2023 (AS LVIII)
882 Raven Morganstern (Wealdsmere) Courtier Sep 9, 2023 (AS LVIII)
883 Deorwine Aet Earneleia (Wealdsmere) Scholar of Wealdsmere Oct 14, 2023 (AS LVIII)